Немає обраних фільтрів
Jane Дверка-бар`єр для дверного отвору (6896/11) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
 • ХарактеристикиЗа допомогою дверного огорожі Ви зможете блокувати небезпечні дверні проходи в будинку або квартирі. Немає необхідності свердлити дірки в стінах, бар`єр легко встановлюється завдяки розпірок. Є хвіртка. З такою дверкою Ваша дитина завжди буде знаходитися в одній кімнаті під вашим наглядом.
  • Характеристики За допомогою дверного огорожі Ви зможете блокувати небезпечні дверні проходи в будинку або квартирі. Немає необхідності свердлити дірки в стінах, бар`єр легко встановлюється завдяки розпірок. Є хвіртка. З такою дверкою Ваша дитина завжди буде знаходитися в одній кімнаті під вашим наглядом.
  Безопаски Антиковзаючий килимок для ванни фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • ХарактеристикиРозмір килимка 72х38 див. Еластичні присоски. Надійне кріплення до дна ванни. Ортопедична поверхню для профілактики плоскостопості.
   • Характеристики Розмір килимка 72х38 див. Еластичні присоски. Надійне кріплення до дна ванни. Ортопедична поверхню для профілактики плоскостопості.
   Безопаски Дверної стопор 2шт фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
   • ХарактеристикиДверний стопор не дозволяє дверям повністю закритися і таким чином защемить пальчики дитини. Його рекомендується встановлювати на недоступній для дитини висоті
    • Характеристики Дверний стопор не дозволяє дверям повністю закритися і таким чином защемить пальчики дитини. Його рекомендується встановлювати на недоступній для дитини висоті
    Pur Фіксель малий. 160х13мм 5 шт чорний (14209) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • ХарактеристикиТекстильна застібка - липучка з мікрогачками. Довжина - 16 см ширина-1,3 см
     • Характеристики Текстильна застібка - липучка з мікрогачками. Довжина - 16 см ширина-1,3 см
     Pur Фіксель малий. 160х13мм 5 шт білий (14208) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
     • ХарактеристикиТекстильна застібка - липучка з мікрогачками. Довжина - 16 см ширина-1,3 см
      • Характеристики Текстильна застібка - липучка з мікрогачками. Довжина - 16 см ширина-1,3 см
      Pur Фіксель малий. 160х13мм 5 кольорів (14206) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
      • ХарактеристикиТекстильна застібка - липучка з мікрогачками. Довжина - 16 см ширина-1,3 см
       • Характеристики Текстильна застібка - липучка з мікрогачками. Довжина - 16 см ширина-1,3 см
       Pur Фіксель великий 200х16мм 5 кольорів (14205) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
       • ХарактеристикиТекстильна застібка - липучка з мікрогачками. Довжина - 20 см, ширина-1,6 см
        • Характеристики Текстильна застібка - липучка з мікрогачками. Довжина - 20 см, ширина-1,6 см
        Pur Накладки для захисту кутів 8шт (14607) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
        • ХарактеристикиКріпляться за допомогою липких двосторонніх стрічок, які йдуть в комплекті. Рекомендується закріплювати, липкою стрічкою, до всіх прилеглих до поверхні меблів сторонам накладки. Переконайтеся, що надійно закріпили накладку.
         • Характеристики Кріпляться за допомогою липких двосторонніх стрічок, які йдуть в комплекті. Рекомендується закріплювати, липкою стрічкою, до всіх прилеглих до поверхні меблів сторонам накладки. Переконайтеся, що надійно закріпили накладку.
         Pur Набір "Анти Ай" 24 предмета (14606) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
         • ХарактеристикиУ комплект набору входить 24 предмета складаються з 7 категорій: · Заглушки для розеток - 6 штук. · Накладки для захисту кутів - 8 штук. · Універсальний гнучкий замок 18 і 12 см - 2 штуки. · Дверної амортизатор - 2 штуки. · Дверної стопор - 2 штуки. · Замок для стулкових дверей - один. · Блокувальник сидіння унітазу - один. Виготовлений набір з пластику і силікону.
          • Характеристики У комплект набору входить 24 предмета складаються з 7 категорій: · Заглушки для розеток - 6 штук. · Накладки для захисту кутів - 8 штук. · Універсальний гнучкий замок 18 і 12 см - 2 штуки. · Дверної амортизатор - 2 штуки. · Дверної стопор - 2 штуки. · Замок для стулкових дверей - один. · Блокувальник сидіння унітазу - один. Виготовлений набір з пластику і силікону.
          Pur Дверної стопор 2шт (14604) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
          • ХарактеристикиДверний стопор Безопаски фіксується на вхідні або міжкімнатні двері і захищає малюка від випадкового защемлення. Не вимагає спеціального монтажу і дополительных інструментів. Блокіратор кріпиться на висоті, недосяжній дитинці.
           • Характеристики Дверний стопор Безопаски фіксується на вхідні або міжкімнатні двері і захищає малюка від випадкового защемлення. Не вимагає спеціального монтажу і дополительных інструментів. Блокіратор кріпиться на висоті, недосяжній дитинці.
           Pur Дверний амортизатор 2шт (14603) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
           • ХарактеристикиДверний амортизатор Безопаски фіксується на вхідні або міжкімнатні двері і захищає малюка від випадкового защемлення з боку петель. Не вимагає спеціального монтажу і дополительных інструментів. Блокіратор кріпиться на верхню дверну петлю як гачок.
            • Характеристики Дверний амортизатор Безопаски фіксується на вхідні або міжкімнатні двері і захищає малюка від випадкового защемлення з боку петель. Не вимагає спеціального монтажу і дополительных інструментів. Блокіратор кріпиться на верхню дверну петлю як гачок.
            Pur Блокіратор для кришки унітазу (14602) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • ХарактеристикиМатеріал: пластик Упаковка: блістер Термін придатності: 6 років Рекомендований вік: від року
             • Характеристики Матеріал: пластик Упаковка: блістер Термін придатності: 6 років Рекомендований вік: від року
             3М Силіконовий захист на гострі кути (кулька) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
             • ХарактеристикиСиліконовий захист просто надівається на небезпечні гострі кути, закриваючи їх подушечкою, яка пом`якшує удари. Захист може вдягатися як на верхню, так і на нижню частину кута, вона підходить для столів, книжкових полиць, підвіконь, телевізійних підставок та інших небезпечних елементів. Силіконовий кулька не псує зовнішній вигляд меблів, оскільки відмінно вписується в будь-який інтер`єр. І при цьому сприймається конструктивним елементом меблів, тому не приваблює уваги дитини. Силіконові кульки кріпляться прозорим двостороннім скотчем. Прості у використанні. В упаковці 4 шт.
              • Характеристики Силіконовий захист просто надівається на небезпечні гострі кути, закриваючи їх подушечкою, яка пом`якшує удари. Захист може вдягатися як на верхню, так і на нижню частину кута, вона підходить для столів, книжкових полиць, підвіконь, телевізійних підставок та інших небезпечних елементів. Силіконовий кулька не псує зовнішній вигляд меблів, оскільки відмінно вписується в будь-який інтер`єр. І при цьому сприймається конструктивним елементом меблів, тому не приваблює уваги дитини. Силіконові кульки кріпляться прозорим двостороннім скотчем. Прості у використанні. В упаковці 4 шт.
              3М Penkid з тросом фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
              • ХарактеристикиОбмежувач для вікон Penkid підходить для вікон і дверей, у тому числі з дерева, ПВХ, алюмінію та металевих профілів. Основу виробу складає сталевий багатожильний трос в пластиковій оплітці. Зусилля на розрив становить 550 кг. Йде в комплекті з ключем, Penkid дозволяє тримати вікно або двері відкритими, а при закритті його можна заблокувати, щоб уникнути випадкового відкриття. Закриття на ключ Загальна довжина 20 см, при установці відкривається на 10-15 см
               • Характеристики Обмежувач для вікон Penkid підходить для вікон і дверей, у тому числі з дерева, ПВХ, алюмінію та металевих профілів. Основу виробу складає сталевий багатожильний трос в пластиковій оплітці. Зусилля на розрив становить 550 кг. Йде в комплекті з ключем, Penkid дозволяє тримати вікно або двері відкритими, а при закритті його можна заблокувати, щоб уникнути випадкового відкриття. Закриття на ключ Загальна довжина 20 см, при установці відкривається на 10-15 см
               3М Гачок для стулкових дверей (т. коричневий) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
               • ХарактеристикиЗахисний блокіратор для меблів являє собою замочок, яка легко кріпиться до гладкої поверхні, має систему блокування у вигляді гачка.Блокіратор встановлюється з використанням двох стороннього скотчу. Щоб відкрити, натисніть засувку і проверніть блокіратор. Матеріал: пластик Розмір: 9,5х3,5х1,5 см
                • Характеристики Захисний блокіратор для меблів являє собою замочок, яка легко кріпиться до гладкої поверхні, має систему блокування у вигляді гачка.Блокіратор встановлюється з використанням двох стороннього скотчу. Щоб відкрити, натисніть засувку і проверніть блокіратор. Матеріал: пластик Розмір: 9,5х3,5х1,5 см
                Canpol Багатофункціональний замок від дітей довгий (74/011-2) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                • ХарактеристикиБагатофункціональний замок від дітей довгий - це надійний захист шаф від цікавих малюків. Його також можна застосовувати для холодильників і туалетів. Таким чином замок забезпечує безпеку дитини в будинку. Замок простий в установці і легко відкривається дорослою людиною. Його встановлюють безпосередньо на дверцят, а не на ручку, тому тип ручки не впливає на можливість установки. Комплектація: замок 2 шт Матеріал: силікон, пластик
                 • Характеристики Багатофункціональний замок від дітей довгий - це надійний захист шаф від цікавих малюків. Його також можна застосовувати для холодильників і туалетів. Таким чином замок забезпечує безпеку дитини в будинку. Замок простий в установці і легко відкривається дорослою людиною. Його встановлюють безпосередньо на дверцят, а не на ручку, тому тип ручки не впливає на можливість установки. Комплектація: замок 2 шт Матеріал: силікон, пластик
                 Caretero Safari (red) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                 • ХарактеристикиПростота установки, міцна і надійна, ефективно убезпечує від падіння дитини з ліжка. Міцні і довговічні матеріали гарантують максимальну безпеку; барвисті і веселі принти; сумка для перенесення в комплекті. Зовнішні розміри: 120x40x40 см (довжина рук 40 см); Складені розміри: 58x6x18 см; Вага: 2.1 кг
                  • Характеристики Простота установки, міцна і надійна, ефективно убезпечує від падіння дитини з ліжка. Міцні і довговічні матеріали гарантують максимальну безпеку; барвисті і веселі принти; сумка для перенесення в комплекті. Зовнішні розміри: 120x40x40 см (довжина рук 40 см); Складені розміри: 58x6x18 см; Вага: 2.1 кг
                  3М Блокіратор на вікна Penkid Pk-01 (коричневий) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                  • ХарактеристикиЗабезпечує безпеку дітей, навіть якщо вони грають в безпосередній близькості від вікна. Створює додатковий захист від проникнення в будинок з вулиці. Замок можна встановити на будь-металопластикові та дерев`яні вікна та двері, не потребує зміни конструкції, легко встановлюється і має компактний, акуратний зовнішній вигляд. Замок блокіратор «від дітей» запобігає відкривання стулки, але не блокує функцію провітрювання. В комплекті: ключ, який можна використовувати для всіх блокаторів, саморізи для кріплення до вікна. На відміну від віконної ручки з ключем для кожного відкриття стулки не вимагається фіксація ключем. Penkid Jammer створений з високоміцних матеріалів. Розмір: 7 х 5.5 х 2 см
                   • Характеристики Забезпечує безпеку дітей, навіть якщо вони грають в безпосередній близькості від вікна. Створює додатковий захист від проникнення в будинок з вулиці. Замок можна встановити на будь-металопластикові та дерев`яні вікна та двері, не потребує зміни конструкції, легко встановлюється і має компактний, акуратний зовнішній вигляд. Замок блокіратор «від дітей» запобігає відкривання стулки, але не блокує функцію провітрювання. В комплекті: ключ, який можна використовувати для всіх блокаторів, саморізи для кріплення до вікна. На відміну від віконної ручки з ключем для кожного відкриття стулки не вимагається фіксація ключем. Penkid Jammer створений з високоміцних матеріалів. Розмір: 7 х 5.5 х 2 см
                   3М Блокіратор на вікна Penkid Pk-01 білий фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                   • ХарактеристикиЗабезпечує безпеку дітей, навіть якщо вони грають в безпосередній близькості від вікна. Створює додатковий захист від проникнення в будинок з вулиці. Замок можна встановити на будь-металопластикові та дерев`яні вікна та двері, не потребує зміни конструкції, легко встановлюється і має компактний, акуратний зовнішній вигляд. Замок блокіратор «від дітей» запобігає відкривання стулки, але не блокує функцію провітрювання. В комплекті: ключ, який можна використовувати для всіх блокаторів, саморізи для кріплення до вікна. На відміну від віконної ручки з ключем для кожного відкриття стулки не вимагається фіксація ключем. Penkid Jammer створений з високоміцних матеріалів. Розмір: 7 х 5.5 х 2 см
                    • Характеристики Забезпечує безпеку дітей, навіть якщо вони грають в безпосередній близькості від вікна. Створює додатковий захист від проникнення в будинок з вулиці. Замок можна встановити на будь-металопластикові та дерев`яні вікна та двері, не потребує зміни конструкції, легко встановлюється і має компактний, акуратний зовнішній вигляд. Замок блокіратор «від дітей» запобігає відкривання стулки, але не блокує функцію провітрювання. В комплекті: ключ, який можна використовувати для всіх блокаторів, саморізи для кріплення до вікна. На відміну від віконної ручки з ключем для кожного відкриття стулки не вимагається фіксація ключем. Penkid Jammer створений з високоміцних матеріалів. Розмір: 7 х 5.5 х 2 см
                    3М Гачок для стулкових дверей (рожевий) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                    • ХарактеристикиЗахисний блокіратор для меблів являє собою замочок, яка легко кріпиться до гладкої поверхні, має систему блокування у вигляді гачка. Блокіратор встановлюється з використанням спеціальної дуже міцною липучки. Доросла людина відкриє шафа з легкістю, дитина цього зробити не зможе. Блокіратор встановлюється з використанням двостороннього скотчу. Розмір - 9,5х3,5х1,5 см
                     • Характеристики Захисний блокіратор для меблів являє собою замочок, яка легко кріпиться до гладкої поверхні, має систему блокування у вигляді гачка. Блокіратор встановлюється з використанням спеціальної дуже міцною липучки. Доросла людина відкриє шафа з легкістю, дитина цього зробити не зможе. Блокіратор встановлюється з використанням двостороннього скотчу. Розмір - 9,5х3,5х1,5 см
                     3М Гачок для стулкових дверей (синій) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                     • ХарактеристикиЗахисний блокіратор для меблів являє собою замочок, яка легко кріпиться до гладкої поверхні, має систему блокування у вигляді гачка. Блокіратор встановлюється з використанням спеціальної дуже міцною липучки. Доросла людина відкриє шафа з легкістю, дитина цього зробити не зможе. Блокіратор встановлюється з використанням двостороннього скотчу. Матеріал - пластик Розмір - 9,5х3,5х1,5 см
                      • Характеристики Захисний блокіратор для меблів являє собою замочок, яка легко кріпиться до гладкої поверхні, має систему блокування у вигляді гачка. Блокіратор встановлюється з використанням спеціальної дуже міцною липучки. Доросла людина відкриє шафа з легкістю, дитина цього зробити не зможе. Блокіратор встановлюється з використанням двостороннього скотчу. Матеріал - пластик Розмір - 9,5х3,5х1,5 см
                      3М Ребриста стрічка на гострі кути (бежевий) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                      • ХарактеристикиПотенційно кути і краї небезпечні для бігають і активно граючих дітей. Зіткнення може призвести до серйозних травм. Захисна смуга пом`якшує удар. Стрічка легко миється, витримує великі навантаження. Міцна і щільна. Надійно кріпиться на будь-яку гладку поверхню за допомогою двостороннього скотча, який йде в комплекті. Розмір:200 х 8 см
                       • Характеристики Потенційно кути і краї небезпечні для бігають і активно граючих дітей. Зіткнення може призвести до серйозних травм. Захисна смуга пом`якшує удар. Стрічка легко миється, витримує великі навантаження. Міцна і щільна. Надійно кріпиться на будь-яку гладку поверхню за допомогою двостороннього скотча, який йде в комплекті. Розмір:200 х 8 см
                       3М Ребриста стрічка на гострі кути (темно-коричнева) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                       • ХарактеристикиПотенційно кути і краї небезпечні для бігають і активно граючих дітей. Зіткнення може призвести до серйозних травм. Захисна смуга пом`якшує удар. Стрічка легко миється, витримує великі навантаження. Міцна і щільна. Надійно кріпиться на будь-яку гладку поверхню за допомогою двостороннього скотча, який йде в комплекті. Розмір:200 х 8 см
                        • Характеристики Потенційно кути і краї небезпечні для бігають і активно граючих дітей. Зіткнення може призвести до серйозних травм. Захисна смуга пом`якшує удар. Стрічка легко миється, витримує великі навантаження. Міцна і щільна. Надійно кріпиться на будь-яку гладку поверхню за допомогою двостороннього скотча, який йде в комплекті. Розмір:200 х 8 см
                        Canpol Блокіратор стулок шафи (2/692) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                        • ХарактеристикиБлокіратор стулок шафи, не дозволяє дитині відкривати дверцята. Таким чином вона захищає малюка від предметів, які можуть випасти з шафи, і запобігає можливість прищемити пальчики. Цей надійний замок для шафи підходить для всіх типів шафок.
                         • Характеристики Блокіратор стулок шафи, не дозволяє дитині відкривати дверцята. Таким чином вона захищає малюка від предметів, які можуть випасти з шафи, і запобігає можливість прищемити пальчики. Цей надійний замок для шафи підходить для всіх типів шафок.
                         Canpol Блокіратор для дверей (2/691) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                         • ХарактеристикиБлокатор для дверей не дасть двері закритися і прищемити пальці дитини. Блокатор поміщається на верхній край дверей таким чином, щоб не можна було прищемити палець навіть з того боку, де знаходяться петлі.
                          • Характеристики Блокатор для дверей не дасть двері закритися і прищемити пальці дитини. Блокатор поміщається на верхній край дверей таким чином, щоб не можна було прищемити палець навіть з того боку, де знаходяться петлі.
                          Canpol Стрічка безпеки 2 шт. (10/822) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                          • ХарактеристикиСтрічка безпеки (безпечний замок) не дасть малюку пхати свої ручки, куди не треба. Універсальна стрічка безпеки дозволяє захистити холодильник, висувні ящики, шафи, сидіння на унітазі від цікавих дітей. Стрічка оснащена липучкою, яка дозволяє кріпити її практично на будь-яку поверхню. В упаковці: 2 шт.
                           • Характеристики Стрічка безпеки (безпечний замок) не дасть малюку пхати свої ручки, куди не треба. Універсальна стрічка безпеки дозволяє захистити холодильник, висувні ящики, шафи, сидіння на унітазі від цікавих дітей. Стрічка оснащена липучкою, яка дозволяє кріпити її практично на будь-яку поверхню. В упаковці: 2 шт.
                           Canpol Багатофункціональний замок, 2шт., білий (74/010-1) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                           • ХарактеристикиБагатофункціональний замок від дітей короткий - це ефективний захист шаф від цікавих малюків. Він також підійде для холодильників і туалетів. Таким чином замок забезпечує безпеку дитини в будинку. Замок простий в установці і легко відкривається дорослою людиною. Він встановлюється безпосередньо на двері шафки, а не на ручку. Завдяки цьому тип ручки не впливає на можливість установки.
                            • Характеристики Багатофункціональний замок від дітей короткий - це ефективний захист шаф від цікавих малюків. Він також підійде для холодильників і туалетів. Таким чином замок забезпечує безпеку дитини в будинку. Замок простий в установці і легко відкривається дорослою людиною. Він встановлюється безпосередньо на двері шафки, а не на ручку. Завдяки цьому тип ручки не впливає на можливість установки.
                            Canpol Багатофункціональний замок, блакитний - (2 шт) (74/010-3) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                            • ХарактеристикиБагатофункціональний замок від дітей короткий - це ефективний захист шаф від цікавих малюків. Він також підійде для холодильників і туалетів. Таким чином замок забезпечує безпеку дитини в будинку. Замок простий в установці і легко відкривається дорослою людиною. Він встановлюється безпосередньо на двері шафки, а не на ручку. Завдяки цьому тип ручки не впливає на можливість установки.
                             • Характеристики Багатофункціональний замок від дітей короткий - це ефективний захист шаф від цікавих малюків. Він також підійде для холодильників і туалетів. Таким чином замок забезпечує безпеку дитини в будинку. Замок простий в установці і легко відкривається дорослою людиною. Він встановлюється безпосередньо на двері шафки, а не на ручку. Завдяки цьому тип ручки не впливає на можливість установки.
                             Canpol Багатофункціональний замок, 2шт, салатовий (74/010-2) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                             • ХарактеристикиБагатофункціональний замок від дітей короткий - це ефективний захист шаф від цікавих малюків. Він також підійде для холодильників і туалетів. Таким чином замок забезпечує безпеку дитини в будинку. Замок простий в установці і легко відкривається дорослою людиною. Він встановлюється безпосередньо на двері шафки, а не на ручку. Завдяки цьому тип ручки не впливає на можливість установки.
                              • Характеристики Багатофункціональний замок від дітей короткий - це ефективний захист шаф від цікавих малюків. Він також підійде для холодильників і туалетів. Таким чином замок забезпечує безпеку дитини в будинку. Замок простий в установці і легко відкривається дорослою людиною. Він встановлюється безпосередньо на двері шафки, а не на ручку. Завдяки цьому тип ручки не впливає на можливість установки.
                              Canpol Захисні куточки 4 шт), зелені (74/012-2) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                              • ХарактеристикиЗахисні куточки захистять малюка від випадкових ударів об кути стола, стільці, шафи, полиці та інших предметів. Захисні куточки забезпечені клейким наклейками, завдяки чому можуть бути легко встановлені на будь-яких кутах. У набір також входять запасні наклейки. Унікальний дизайн у вигляді смайлика додасть позитивних ноток в інтер`єр будинку і створить гарний настрій малюкові. Комплектація: 4 куточка, наклейки.
                               • Характеристики Захисні куточки захистять малюка від випадкових ударів об кути стола, стільці, шафи, полиці та інших предметів. Захисні куточки забезпечені клейким наклейками, завдяки чому можуть бути легко встановлені на будь-яких кутах. У набір також входять запасні наклейки. Унікальний дизайн у вигляді смайлика додасть позитивних ноток в інтер`єр будинку і створить гарний настрій малюкові. Комплектація: 4 куточка, наклейки.
                               Canpol Захисні куточки 4 шт, сині (74/012-1) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                               • ХарактеристикиЗахисні куточки захистять малюка від випадкових ударів об кути стола, стільці, шафи, полиці та інших предметів. Захисні куточки забезпечені клейким наклейками, завдяки чому можуть бути легко встановлені на будь-яких кутах. У набір також входять запасні наклейки. Унікальний дизайн у вигляді смайлика додасть позитивних ноток в інтер`єр будинку і створить гарний настрій малюкові. Комплектація: 4 куточка, наклейки.
                                • Характеристики Захисні куточки захистять малюка від випадкових ударів об кути стола, стільці, шафи, полиці та інших предметів. Захисні куточки забезпечені клейким наклейками, завдяки чому можуть бути легко встановлені на будь-яких кутах. У набір також входять запасні наклейки. Унікальний дизайн у вигляді смайлика додасть позитивних ноток в інтер`єр будинку і створить гарний настрій малюкові. Комплектація: 4 куточка, наклейки.
                                Canpol Захисні куточки прозорі 4 шт (2/690-1) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                                • ХарактеристикиЗахисні куточки для безпечного пересування дитини вдома. М`який куточок захищає вашу дитину від ударів об гострі краї столів, стільців і низьких полиць. В комплекті – 4 шт.
                                 • Характеристики Захисні куточки для безпечного пересування дитини вдома. М`який куточок захищає вашу дитину від ударів об гострі краї столів, стільців і низьких полиць. В комплекті – 4 шт.
                                 Canpol Блокуючий замочок для висувних ящиків, білий (10/821-1) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                                 • ХарактеристикиЗахист від дітей на ящик (блокада для ящика) підходить до всіх типів висувних ящиків і захищає допитливого малюка. Цей надійний замок для скриньки складається з двох частин з самоклеючою стрічкою. Частина з "зубчиками" слід розміщувати на зовнішній стороні меблів, в той час як інша частина кріпитися до висувному ящику. Щоб відкрити замок, натисніть одночасно на обидві кнопки і висуньте ящик.
                                  • Характеристики Захист від дітей на ящик (блокада для ящика) підходить до всіх типів висувних ящиків і захищає допитливого малюка. Цей надійний замок для скриньки складається з двох частин з самоклеючою стрічкою. Частина з "зубчиками" слід розміщувати на зовнішній стороні меблів, в той час як інша частина кріпитися до висувному ящику. Щоб відкрити замок, натисніть одночасно на обидві кнопки і висуньте ящик.
                                  Canpol Блокада для шафи з ручкою і засувкою (біла) (2/688-2) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                                  • ХарактеристикиБлокада шафи для ефективно захистить вміст від допитливого малюка. Механізм складається з двох частин: ручки і засувки. Ручка надійно кріпиться за допомогою спеціального липкого шару на одну двері шафи, засувка – на другі двері. Після того як Ви закриваєте дві стулки шафи, защелкиваете блокаду і шафа надійно закритий. У упаковці 1 шт.
                                   • Характеристики Блокада шафи для ефективно захистить вміст від допитливого малюка. Механізм складається з двох частин: ручки і засувки. Ручка надійно кріпиться за допомогою спеціального липкого шару на одну двері шафи, засувка – на другі двері. Після того як Ви закриваєте дві стулки шафи, защелкиваете блокаду і шафа надійно закритий. У упаковці 1 шт.
                                   Canpol Блокада для шафи з ручкою і засувкою (крем-брюле) (2/688-1) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                                   • ХарактеристикиБлокада шафи для ефективно захистить вміст від допитливого малюка. Механізм складається з двох частин: ручки і засувки. Ручка надійно кріпиться за допомогою спеціального липкого шару на одну двері шафи, засувка – на другі двері. Після того як Ви закриваєте дві стулки шафи, защелкиваете блокаду і шафа надійно закритий. У упаковці 1 шт.
                                    • Характеристики Блокада шафи для ефективно захистить вміст від допитливого малюка. Механізм складається з двох частин: ручки і засувки. Ручка надійно кріпиться за допомогою спеціального липкого шару на одну двері шафи, засувка – на другі двері. Після того як Ви закриваєте дві стулки шафи, защелкиваете блокаду і шафа надійно закритий. У упаковці 1 шт.
                                    Canpol Блокада для шафи з ручкою і засувкою (коричнева) (2/688-3) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                                    • ХарактеристикиБлокада шафи для ефективно захистить вміст від допитливого малюка. Механізм складається з двох частин: ручки і засувки. Ручка надійно кріпиться за допомогою спеціального липкого шару на одну двері шафи, засувка – на другі двері. Після того як Ви закриваєте дві стулки шафи, защелкиваете блокаду і шафа надійно закритий. У упаковці 1 шт.
                                     • Характеристики Блокада шафи для ефективно захистить вміст від допитливого малюка. Механізм складається з двох частин: ручки і засувки. Ручка надійно кріпиться за допомогою спеціального липкого шару на одну двері шафи, засувка – на другі двері. Після того як Ви закриваєте дві стулки шафи, защелкиваете блокаду і шафа надійно закритий. У упаковці 1 шт.
                                     Canpol Заглушка до розетки 4 шт. ( довгі болти) (13/113) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                                     • ХарактеристикиЗаглушка для розетки захищає допитливих дітей від удару електричним струмом. Заглушка легко вставляється в розетку. Заглушка на розетку підходить для всіх стандартних розеток (не підходить для англійської або італійської розетки).
                                      • Характеристики Заглушка для розетки захищає допитливих дітей від удару електричним струмом. Заглушка легко вставляється в розетку. Заглушка на розетку підходить для всіх стандартних розеток (не підходить для англійської або італійської розетки).
                                      Безпека по вигідним цінам представлені в нашому інтернет-магазині. Ви можете купити потрібну модель в Києві, Львові, а також з доставкою по всій Україні.