Доставка

1
Доставка по Києву.

Новая Почта — Доставка будущего


Доставку по Києву ми здійснюємо за допомогою сервісу доставки "Нова Пошта". Вартість доставки в межах Києва становить суму від 50 грн, у залежності від габаритів та ваги товарів. Також Ви можете замовити товар з доставкою у відділення Нової Пошти і отримати його в будь-який зручний для Вас час, вартість такої доставки становить суму від 35 грн.
Товари загальною вагою від 30 кг доставляються до головного входу в приміщення.Товари загальною вагою від 30 кг доставляються до головного входу в приміщення. Якщо необхідна доставка до квартири то:
а) при наявності вантажного ліфта або товар поміщається в звичайний ліфт, то підйом до квартири в приміщенні: 100 грн (вважається перший і останній поверх).
б) якщо вантажний ліфт отсутвует або товар за своїми габаритними розмірами в упаковці не може бути поміщений в ліфт, то доставка за поверх розраховується за ціною 45 грн за кожен поверх.
в) підйом на поверх можливий тільки для товарів вагою не більше 100 кг.
Також діє послуга термінової доставки;Ви можите отримати товар протягом 2-х-3-х годин з моменту заказаТакая доставка узгоджуватися з менеджером.
Доставки в передмістя узгоджуються в індивідуальному порядку.

Для доставки замовлень сервісом доставки діють наступні правила:
1) Оплата замовлення, а також передача товару здійснюється тільки на території будівлі.
2) У разі доставки замовлень в такі громадські місця, як магазини, ресторани, передача товару та грошові розрахунки здійснюються тільки в їх офісної частини. У разі доставки в житлові будинки, передача і розрахунок можливі тільки в квартирі.
3) В обов`язки кур`єра не входить консультація стосовно технічних або комерційних питань, а також виконання будь-яких доручень.
4) Перевірка товару, а також розрахунок повинні бути здійснені протягом наступних 10 хвилин після прибуття кур`єра.
2
Доставка в інші міста України.

Новая Почта — Доставка будущего


Доставку по Україні ми здійснюємо за допомогою кур`єрських служб Нова Пошта, Автолюкс , Міст Експрес.

Повна вартість доставки автоматично розраховується під час оформлення замовлення з допомогою форми заказника сайту. Сума доставки включає в себе: пересилку грошей, страховку товару на його повну вартість, а також вартість самої перевезення товару. При 100% передоплаті, при отриманні замовлення Ви можете самостійно оплатити вартість доставки згідно з тарифами транспортної компанії.. Адресна доставка з оплатою при отриманні можлива тільки для замовлень, сума яких не перевищує 20000 грн (без урахування передоплати).Доставка КБТ (великої побутової техніки), а також товарів вартістю понад 10000 грн/за одиницю, здійснюється тільки після 10% передоплати за товар будь-яким з можливих і зручних для вас способів. Доставка в будь-яке місто України становить суму від 40 грн.
Для категорій КБТ; ТРЕНАЖЕРИ; ТУМБИ; ТЕНІСНІІ СТОЛИ; ВЕЛОСИПЕДИ; КОЛЯСКИ; КОТЛИ; АВТОГУМА, МЕБЛІ; ДІМ, САД, РЕМОНТ - вартість доставки буде інша і розрахувати її Ви зможете автоматично при оформленні замовлення.

Способи оплати.

КБТ (до 75 кг ваги) ми можемо організувати Вам послугу підйому товару на поверх. Вартість підйому на поверх автоматично розраховується при оформленні замовлення за допомогою заказника сайту.

Щоб отримати товар Вам необхідно:
1) Мати при собі оригінал паспорта, а також експрес-накладну. Він приходить у вигляді SMS-повідомлення на номер мобільного телефону, який вказаний у замовленні, як Ваш контактний номер телефону.
2) Якщо доставка товару вже оформлена, як післяплата, крім зазначених вище документів, Вам необхідно мати при собі суму грошей, що дорівнює сумі замовлення. Ця сума заздалегідь обговорюється з менеджером або фіксується у замовленні.
3) При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки і фірмового скотчу «Дешевше.немає». Обов`язково відкрийте посилку у присутності представників перевізника і перевірте комплектність і цілісність товару. Якщо зовнішній вигляд товару, що Вас не влаштовує, Ви маєте право оформити з співробітником служби доставки акт невідповідності.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічного пошкодження і некомплектності товару не приймаються !!!
4) У випадку, якщо Ви не можете отримати товар особисто і вчасно, за Вас це може зробити довірена особа. Ця людина повинна мати при собі свій і Ваш паспорт. Якщо Ви не маєте можливості передати свій паспорт довіреній особі, Ви повинні зв`язатися з нами і повідомити дані нового одержувача. Також обов`язково зв`яжіться з нами, якщо необхідно переадресувати замовлення на інше відділення перевізника у Вашому місті.
Обов`язково зверніть увагу на те, що за несвоєчасне отримання замовлення перевізники нараховують пеню.Тому переконливе прохання забирати замовлення вчасно! Як правило, замовлення приходить у Ваше місто на наступний день після його відправлення. Якщо Ви бажаєте дізнатися про стан доставки Вашого замовлення за номером експрес-накладної, Ви завжди можете зателефонувати в офіс перевізника або перевірити статус на сайті Автолюкс, Нова Пошта.
Новая Почта — Доставка будущего
3
Доставка у Львів.
При видачі замовлення в регіональному представництві Львова, до ціни товару додається вартість доставки до представництва. Вартість доставки автоматично розраховується при оформленні замовлення за допомогою заказника сайту.
4
Доставка в Вінниці.
При видачі замовлення в регіональному представництві Вінниці, до ціни товару додається вартість доставки до представництва. Вартість доставки автоматично розраховується при оформленні замовлення за допомогою заказника сайту.

 

Увага: Оскільки асортимент продукції досить великий, у нас немає можливості зберігати весь товар в офісі. Переконливе прохання, відповідально та уважно ставитися до ваших замовлень!
Якщо Ви дочитали цю сторінку до кінця, то безкоштовна доставка Вам гарантована! Жарт, але в кожному жарті є частка жарту.
З повагою команда “Deshevshe”
Не знайшли цікаву для Вас інформацію? Скористайтеся списком найбільш поширених питань FAQ.