Немає обраних фільтрів
Fenix ALG-01 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
 • ХарактеристикиКомпанія Fenix випускає надійні і якісні підствольні ліхтарі, які користуються великою популярністю серед мисливців і стрільців-спортсменів. Для того, щоб використовувати їх було ще зручніше, компанія виробляє також і сумісний з цими ліхтарями кріплення, яке встановлюється на планку Пикатинни. Кріплення Fenix ALG-01 розроблено для закріплення на планку Пикатинни багатьох моделей тактичних ліхтарів з серії ТК і ліхтарі Fenix PD32. За рахунок універсальної розсувний конструкції, кріплення розраховане на можливість встановлення ліхтарів різного діаметра. Матеріал кронштейна Fenix ALG-01 — авіаційний алюміній з жорстким анодуванням поверхні. Такий аксесуар не тільки міцним, але і стійким до стирання, добре протистоїть появі подряпин і механічних пошкоджень. В залежності від того, з ліхтарем якого діаметру буде використовуватися кріплення на планку Пикатинни, цей аксесуар використовується самостійно або ж в комплекті з пластиковою втулкою. Без втулки кріплення підходить для ліхтарів таких моделей, як ТК 11, ТК 12, ТК 15, ТК21 — це ліхтарі з діаметром корпусу 25,4-24,2 мм. Разом з втулкою кріплення буде сумісне з ліхтарем Fenix PD32 та іншими моделями з діаметром корпусу 23,6-24,2 мм. До переваг кріплення Fenix ALG-01 відноситься не тільки його зручна і універсальна конструкція, але і компактність, невелика вага. Маса цього кронштейна становить лише 51 г, тому він ніяк не вплине на загальний баланс стрілецької зброї.
  • Характеристики Компанія Fenix випускає надійні і якісні підствольні ліхтарі, які користуються великою популярністю серед мисливців і стрільців-спортсменів. Для того, щоб використовувати їх було ще зручніше, компанія виробляє також і сумісний з цими ліхтарями кріплення, яке встановлюється на планку Пикатинни. Кріплення Fenix ALG-01 розроблено для закріплення на планку Пикатинни багатьох моделей тактичних ліхтарів з серії ТК і ліхтарі Fenix PD32. За рахунок універсальної розсувний конструкції, кріплення розраховане на можливість встановлення ліхтарів різного діаметра. Матеріал кронштейна Fenix ALG-01 — авіаційний алюміній з жорстким анодуванням поверхні. Такий аксесуар не тільки міцним, але і стійким до стирання, добре протистоїть появі подряпин і механічних пошкоджень. В залежності від того, з ліхтарем якого діаметру буде використовуватися кріплення на планку Пикатинни, цей аксесуар використовується самостійно або ж в комплекті з пластиковою втулкою. Без втулки кріплення підходить для ліхтарів таких моделей, як ТК 11, ТК 12, ТК 15, ТК21 — це ліхтарі з діаметром корпусу 25,4-24,2 мм. Разом з втулкою кріплення буде сумісне з ліхтарем Fenix PD32 та іншими моделями з діаметром корпусу 23,6-24,2 мм. До переваг кріплення Fenix ALG-01 відноситься не тільки його зручна і універсальна конструкція, але і компактність, невелика вага. Маса цього кронштейна становить лише 51 г, тому він ніяк не вплине на загальний баланс стрілецької зброї.

   261 грн

  Є в наявності

  Навушники шумоподавляющіе Deben Slim Passive DS4102 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • ХарактеристикиТехнічні характеристики: Рівень поглинання шуму SNR, дБ: 24 Рівень поглинання шуму HLM, дБ: 30, 22, 13 Вид шумозахисту: пасивний Ергономічні характеристики: Компактні розміри Складна конструкція М`які амбушюри Каркас над головою з високоякісної нержавіючої стали преднапряженной Чашки навушників з ударостійкого ABS пластику Комплектація Навушники шумозахисні Вага Вага навушників, г: 198
  • Гарантія12
  • Характеристики Технічні характеристики: Рівень поглинання шуму SNR, дБ: 24 Рівень поглинання шуму HLM, дБ: 30, 22, 13 Вид шумозахисту: пасивний Ергономічні характеристики: Компактні розміри Складна конструкція М`які амбушюри Каркас над головою з високоякісної нержавіючої стали преднапряженной Чашки навушників з ударостійкого ABS пластику Комплектація Навушники шумозахисні Вага Вага навушників, г: 198
  • Гарантія 12
  Аксесуари Eagletac Виносна кнопка з крученим шнуром 8" фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • ХарактеристикиСумісні моделі ліхтарів Eagletac G25C2 MKII, T200C2, T25C2, S200C2 Довжина 60 мм Ширина 14 мм Вага 42 г Довжина шнура від кнопки до початку контактної площадки, мм: 260-820 Комплектація виносна кнопка; текстильна застібка типу Velcro.
  • Гарантія12
  • Характеристики Сумісні моделі ліхтарів Eagletac G25C2 MKII, T200C2, T25C2, S200C2 Довжина 60 мм Ширина 14 мм Вага 42 г Довжина шнура від кнопки до початку контактної площадки, мм: 260-820 Комплектація виносна кнопка; текстильна застібка типу Velcro.
  • Гарантія 12
  Навушники шумоподавляющіе Deben Supreme (Pro IV) SO7100 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • ХарактеристикиТехнічні характеристики: Рівень шумозаглушення SNR, дБ: 25 Рівень поглинання шуму HML, дБ: 28, 21, 16 Вид шумозахисту: активний Повне шумозаглушення звуків вище 82 дБ Мікрофони: два роздільних брызгозащищенных мікрофона забезпечують чудову пряму передачу звуку в цифровому вигляді і визначення напрямку джерела звуку 3.5 мм AUX вхід (моно) для підключення зовнішніх джерел, таких як мисливська рація, телефон, плеєр. Низьке споживання енергії батареї (до 200 годин роботи з 2 AAA батарейками) Водонепроникний батарейний відсік Функція енергозбереження: автоматичне вимкнення через 4 години зберігає енергію батарей Звуковий сигнал попереджає за 40 годин про закінчення служби батареї Висока ступінь посилення слабких звуків Ергономічні характеристики: Конструкція чашок підходить як для правшів так і для стрільців-лівшів Простий доступ до зовнішнього батарейного відсіку Складна конструкція для зручного зберігання Компактні розміри в складеному положенні Просте регулювання звуку (2 роздільні кнопки) навіть якщо Ви носите рукавичках Каркас над головою з високоякісної нержавіючої стали преднапряженной Оправа дуг наголів`я з натуральної шкіри М`які амбушюри Харчування: батареї 2 x AAA (LR03) Вага: без батарей: 310 г Комплектація: Навушники З`єднувальний шнур для аудіовходу 3,5 мм Батареї 2 x AAA (LR03)
  • Гарантія12
  • Характеристики Технічні характеристики: Рівень шумозаглушення SNR, дБ: 25 Рівень поглинання шуму HML, дБ: 28, 21, 16 Вид шумозахисту: активний Повне шумозаглушення звуків вище 82 дБ Мікрофони: два роздільних брызгозащищенных мікрофона забезпечують чудову пряму передачу звуку в цифровому вигляді і визначення напрямку джерела звуку 3.5 мм AUX вхід (моно) для підключення зовнішніх джерел, таких як мисливська рація, телефон, плеєр. Низьке споживання енергії батареї (до 200 годин роботи з 2 AAA батарейками) Водонепроникний батарейний відсік Функція енергозбереження: автоматичне вимкнення через 4 години зберігає енергію батарей Звуковий сигнал попереджає за 40 годин про закінчення служби батареї Висока ступінь посилення слабких звуків Ергономічні характеристики: Конструкція чашок підходить як для правшів так і для стрільців-лівшів Простий доступ до зовнішнього батарейного відсіку Складна конструкція для зручного зберігання Компактні розміри в складеному положенні Просте регулювання звуку (2 роздільні кнопки) навіть якщо Ви носите рукавичках Каркас над головою з високоякісної нержавіючої стали преднапряженной Оправа дуг наголів`я з натуральної шкіри М`які амбушюри Харчування: батареї 2 x AAA (LR03) Вага: без батарей: 310 г Комплектація: Навушники З`єднувальний шнур для аудіовходу 3,5 мм Батареї 2 x AAA (LR03)
  • Гарантія 12
  Навушники шумоподавляющіе Deben Stereo Electronic PT3003 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • ХарактеристикиЕлектронна функція навушників приводиться в дію з допомогою енергії чотирьох поширених батарей ААА. Батарейний відсік знаходиться на зовнішній панелі навушників, що забезпечує швидку і зручну заміну елементів живлення. Навушники мають низьке енергоспоживання і функцію енергозбереження, що забезпечує роботу близько 300 годин на одному комплекті батарей. Дуги навушників наголів`я з преднапряженной стали гарантують рівномірне притиснення самого оголов`я і чашок навушника. Регулювання за розміром проводиться висуненням чашок і, завдяки широкому діапазону регулювання, ідеально підходять для маленьких, середніх і великих розмірів окружності голови. У складеному транспортному положенні навушники легко можуть бути розміщені всередині мисливської шапки або балістичного захисного шолома. Тривале носіння на голові не викликає дискомфорту, а в складеному стані навушники займають мінімум місця при транспортуванні. Використання перевірених матеріалів, простота і продуманість конструкції забезпечило навушникам Deben Slim Passive високу надійність, а також зробило їх ідеальним вибором в категорії співвідношення ціна-якість. Технічні характеристики: Рівень шумозаглушення NRR, дБ: 23 Вид шумозахисту: активний Повне шумозаглушення звуків вище 85 дБ Мікрофони: два роздільних мікрофона забезпечують чудову пряму передачу звуку і визначення напрямку джерела звуку Низьке споживання енергії батареї (до 300 годин роботи з 4xAAA батарейками) Висока ступінь посилення слабких звуків Ергономічні характеристики: Конструкція чашок підходить як для правшів так і для стрільців-лівшів Простий доступ до зовнішнього батарейного відсіку Складна конструкція для зручного зберігання Компактні розміри в складеному положенні Просте регулювання звуку: 2 роздільних регулятора гучності М`які амбушюри Харчування: батареї 4 x ААА Вага: без батарей: 285 г Комплектація: Навушники: колір корпусу - зелений Батареї 2 x AAA (LR03)
  • Гарантія12
  • Характеристики Електронна функція навушників приводиться в дію з допомогою енергії чотирьох поширених батарей ААА. Батарейний відсік знаходиться на зовнішній панелі навушників, що забезпечує швидку і зручну заміну елементів живлення. Навушники мають низьке енергоспоживання і функцію енергозбереження, що забезпечує роботу близько 300 годин на одному комплекті батарей. Дуги навушників наголів`я з преднапряженной стали гарантують рівномірне притиснення самого оголов`я і чашок навушника. Регулювання за розміром проводиться висуненням чашок і, завдяки широкому діапазону регулювання, ідеально підходять для маленьких, середніх і великих розмірів окружності голови. У складеному транспортному положенні навушники легко можуть бути розміщені всередині мисливської шапки або балістичного захисного шолома. Тривале носіння на голові не викликає дискомфорту, а в складеному стані навушники займають мінімум місця при транспортуванні. Використання перевірених матеріалів, простота і продуманість конструкції забезпечило навушникам Deben Slim Passive високу надійність, а також зробило їх ідеальним вибором в категорії співвідношення ціна-якість. Технічні характеристики: Рівень шумозаглушення NRR, дБ: 23 Вид шумозахисту: активний Повне шумозаглушення звуків вище 85 дБ Мікрофони: два роздільних мікрофона забезпечують чудову пряму передачу звуку і визначення напрямку джерела звуку Низьке споживання енергії батареї (до 300 годин роботи з 4xAAA батарейками) Висока ступінь посилення слабких звуків Ергономічні характеристики: Конструкція чашок підходить як для правшів так і для стрільців-лівшів Простий доступ до зовнішнього батарейного відсіку Складна конструкція для зручного зберігання Компактні розміри в складеному положенні Просте регулювання звуку: 2 роздільних регулятора гучності М`які амбушюри Харчування: батареї 4 x ААА Вага: без батарей: 285 г Комплектація: Навушники: колір корпусу - зелений Батареї 2 x AAA (LR03)
  • Гарантія 12
  Навушники шумоподавляющіе Deben Slim Electronic DS4120 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • ХарактеристикиТехнічні характеристики: Рівень шумозаглушення SNR, дБ: 25 Рівень поглинання шуму HML, дБ: 28, 21, 16 Вид шумозахисту: активний Повне шумозаглушення звуків вище 82 дБ Мікрофони: два роздільних водонепроницаеміх мікрофона забезпечують чудову пряму передачу звуку в аналоговому вигляді та визначення напрямку джерела звуку 3.5 мм AUX вхід (моно) для підключення зовнішніх джерел, таких як мисливська рація, телефон, плеєр. Низьке споживання енергії батареї (до 200 годин роботи з 2 AAA батарейками) Водонепроникний батарейний відсік Функція енергозбереження: автоматичне вимкнення через 4 години зберігає енергію батарей Звуковий сигнал попереджає за 40 годин про закінчення служби батареї Висока ступінь посилення слабких звуків Ергономічні характеристики: Конструкція чашок підходить як для правшів так і для стрільців-лівшів Простий доступ до зовнішнього батарейного відсіку Складна конструкція для зручного зберігання Компактні розміри в складеному положенні Просте регулювання звуку (2 роздільні кнопки) навіть якщо Ви носите рукавичках Каркас над головою з високоякісної нержавіючої стали преднапряженной Оправа дуг наголів`я з натуральної шкіри М`які амбушюри Харчування: батареї 2 x AAA (LR03) Вага: без батарей: 310 г Комплектація: Навушники З`єднувальний шнур для аудіовходу 3,5 мм Батареї 2 x AAA (LR03)
  • Гарантія12
  • Характеристики Технічні характеристики: Рівень шумозаглушення SNR, дБ: 25 Рівень поглинання шуму HML, дБ: 28, 21, 16 Вид шумозахисту: активний Повне шумозаглушення звуків вище 82 дБ Мікрофони: два роздільних водонепроницаеміх мікрофона забезпечують чудову пряму передачу звуку в аналоговому вигляді та визначення напрямку джерела звуку 3.5 мм AUX вхід (моно) для підключення зовнішніх джерел, таких як мисливська рація, телефон, плеєр. Низьке споживання енергії батареї (до 200 годин роботи з 2 AAA батарейками) Водонепроникний батарейний відсік Функція енергозбереження: автоматичне вимкнення через 4 години зберігає енергію батарей Звуковий сигнал попереджає за 40 годин про закінчення служби батареї Висока ступінь посилення слабких звуків Ергономічні характеристики: Конструкція чашок підходить як для правшів так і для стрільців-лівшів Простий доступ до зовнішнього батарейного відсіку Складна конструкція для зручного зберігання Компактні розміри в складеному положенні Просте регулювання звуку (2 роздільні кнопки) навіть якщо Ви носите рукавичках Каркас над головою з високоякісної нержавіючої стали преднапряженной Оправа дуг наголів`я з натуральної шкіри М`які амбушюри Харчування: батареї 2 x AAA (LR03) Вага: без батарей: 310 г Комплектація: Навушники З`єднувальний шнур для аудіовходу 3,5 мм Батареї 2 x AAA (LR03)
  • Гарантія 12
  Навушники шумоподавляющіе Deben High Pro-Tect Ear Defender PT1002 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Характеристики Рівень поглинання шуму SNR, дБ: 29 Вид шумозахисту: пасивний Ергономічні характеристики: Складна конструкція М`які амбушюри Комплектація Навушники шумозахисні: колір корпусу - зелений Вага Вага навушників, г: 214
  • Гарантія12
  • Характеристики Рівень поглинання шуму SNR, дБ: 29 Вид шумозахисту: пасивний Ергономічні характеристики: Складна конструкція М`які амбушюри Комплектація Навушники шумозахисні: колір корпусу - зелений Вага Вага навушників, г: 214
  • Гарантія 12