Немає обраних фільтрів
D-Link DMC-515SC 100BaseTX to SM Fiber (15км) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю15 км
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю 15 км
  • Гарантія 12

 2022 грн

Є в наявності

D-Link DMC-920T фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Максимальна довжина кабелюдо 20 км
  • Довжина хвилі1310 нм і 1550 нм
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю до 20 км
  • Довжина хвилі 1310 нм і 1550 нм
  • Гарантія 12

 2268 грн

Є в наявності

DMC-810SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю10 км
  • Довжина хвилі1310 нм
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю 10 км
  • Довжина хвилі 1310 нм
  • Гарантія 12

 3546 грн

Є в наявності

TP-LINK MC200CM Gigabit Fiber Converter фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартам• IEEE 802.3u 100BASE-TX • IEEE 802.3ab 1000BASE-T • IEEE 802.3z 1000BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю0.55 км
  • Гарантія24
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам • IEEE 802.3u 100BASE-TX • IEEE 802.3ab 1000BASE-T • IEEE 802.3z 1000BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю 0.55 км
  • Гарантія 24

 1332 грн

Є в наявності

TP-LINK MC110CS фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартамEEE 802.3 / IEEE 802.3u
  • Максимальна довжина кабелюКручена пара (Cat.5):100м; Одномодовий оптоволоконний кабель : 2км
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам EEE 802.3 / IEEE 802.3u
  • Максимальна довжина кабелю Кручена пара (Cat.5):100м; Одномодовий оптоволоконний кабель : 2км
  • Гарантія 12

 846 грн

Є в наявності

D-Link DMC-300SC 100BaseTX to MM Fiber (2км) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартам802.3x (flow control), Режим "зворотного тиску"
  • Максимальна довжина кабелю2 км
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам 802.3x (flow control), Режим "зворотного тиску"
  • Максимальна довжина кабелю 2 км
  • Гарантія 12

 1561 грн

Є в наявності

D-Link DMC-805G фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX Gigabit Ethernet
  • Максимальна довжина кабелю550 метрів для багатомодового кабелю 50/125 мкм або 220 метрів для багатомодового кабелю 62.5/125 мкм
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX Gigabit Ethernet
  • Максимальна довжина кабелю 550 метрів для багатомодового кабелю 50/125 мкм або 220 метрів для багатомодового кабелю 62.5/125 мкм
  • Гарантія 12

 1394 грн

Є в наявності

TP-LINK MC111CS 100M WDM Fiber Converter фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
Розпродаж
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю20 км
  • Довжина хвиліПередача(TX): 1550 нм; Прийом (RX): 1310 нм
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю 20 км
  • Довжина хвилі Передача(TX): 1550 нм; Прийом (RX): 1310 нм

 1017 грн

Є в наявності

D-Link DMC-700SC 1000BaseTX-BaseSX Fiber (550м) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю550 метрів
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю 550 метрів
  • Гарантія 12

 2498 грн

Є в наявності

D-Link DMC-920R фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Максимальна довжина кабелюДо 20 км
  • Довжина хвилі1550 нм для прийому даних і 1310 нм - для передачі
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю До 20 км
  • Довжина хвилі 1550 нм для прийому даних і 1310 нм - для передачі
  • Гарантія 12

 2481 грн

Є в наявності

TP-Link MC100CM фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Максимальна довжина кабелюUTP (неекранована вита пара) кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м) EIA/TIA-568 100? STP (екранована вита пара, максимум 100 м)
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Максимальна довжина кабелю UTP (неекранована вита пара) кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м) EIA/TIA-568 100? STP (екранована вита пара, максимум 100 м)
  • Гарантія 12

 832 грн

Є в наявності

TP-LINK MC112CS 100M WDM Fiber Converter фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Довжина хвилі20 км
  • Гарантія24
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Довжина хвилі 20 км
  • Гарантія 24

 976 грн

Є в наявності

DMC-530SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю30 км
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю 30 км
  • Гарантія 12

 2231 грн

Є в наявності

TP-Link MC-111CS (MC-112CS) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартам802.3 (Ethernet), 802.3 u (Fast Ethernet), 802.3 x (Flow Control)
  • Максимальна довжина кабелю20 км
  • Довжина хвилі1550 нм при прийомі, 1310 нм при передачі
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам 802.3 (Ethernet), 802.3 u (Fast Ethernet), 802.3 x (Flow Control)
  • Максимальна довжина кабелю 20 км
  • Довжина хвилі 1550 нм при прийомі, 1310 нм при передачі
  • Гарантія 12

 1017 грн

Є в наявності

TP-Link MC210CS фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • Максимальна довжина кабелюUTP (неекранована вита пара) кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м) EIA/TIA-568 100? STP (екранована вита пара, максимум 100 м)
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • Максимальна довжина кабелю UTP (неекранована вита пара) кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м) EIA/TIA-568 100? STP (екранована вита пара, максимум 100 м)
  • Гарантія 12

 1380 грн

Є в наявності

TP-Link MC220L фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартам• IEEE 802.3u 100BASE-TX • IEEE 802.3ab 1000BASE-T • IEEE 802.3z 1000BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю• 0.55 км многорежимному оптичному кабелю • 10 км по однорежимному оптичному кабелю
  • Гарантія24
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам • IEEE 802.3u 100BASE-TX • IEEE 802.3ab 1000BASE-T • IEEE 802.3z 1000BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю • 0.55 км многорежимному оптичному кабелю • 10 км по однорежимному оптичному кабелю
  • Гарантія 24

 627 грн

Є в наявності

Mikrotik RBFTC11 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартам802.3 z (1000BASE-X), 802.3 ab (1000BASE-T), 802.3 u (100BASE-TX), 802.3 (10BASE-T)
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам 802.3 z (1000BASE-X), 802.3 ab (1000BASE-T), 802.3 u (100BASE-TX), 802.3 (10BASE-T)
  • Гарантія 12

 1180 грн

Є в наявності

D-Link DMC-G01LC/A1A фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартам802.3 (Ethernet), 802.3 u (Fast Ethernet), 802.3 ab (1000BASE-T), 802.3 z (Fiber Gigabit Ethernet)
  • Максимальна довжина кабелю100 метрів витої пари
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам 802.3 (Ethernet), 802.3 u (Fast Ethernet), 802.3 ab (1000BASE-T), 802.3 z (Fiber Gigabit Ethernet)
  • Максимальна довжина кабелю 100 метрів витої пари
  • Гарантія 12

 851 грн

Є в наявності

D-Link DMC-F60SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Довжина хвилі1310 нм
  • Гарантія12
  • Довжина хвилі 1310 нм
  • Гарантія 12

 1061 грн

Є в наявності

D-Link DMC-F30SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартам10BASE-T/100BASETX Fast Ethernet 100BASE-FX Fast Ethernet
  • Максимальна довжина кабелю30 км
  • Довжина хвилі1310 нм
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам 10BASE-T/100BASETX Fast Ethernet 100BASE-FX Fast Ethernet
  • Максимальна довжина кабелю 30 км
  • Довжина хвилі 1310 нм
  • Гарантія 12

 1060 грн

Є в наявності

D-Link DMC-F20SC-BXU фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартам• IEEE 802.3 10BASE-T • IEEE 802.3 u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Довжина хвиліTX: 1310 нм, RX: 1550 нм, 20 км
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам • IEEE 802.3 10BASE-T • IEEE 802.3 u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Довжина хвилі TX: 1310 нм, RX: 1550 нм, 20 км
  • Гарантія 12

 1060 грн

Є в наявності

D-Link DMC-F20SC-BXD фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3 u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Довжина хвиліTX: 1550нм, RX: 1310 нм, 20 км
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3 u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Довжина хвилі TX: 1550нм, RX: 1310 нм, 20 км
  • Гарантія 12

 1077 грн

Є в наявності

D-Link DMC-F02SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Довжина хвилі1300 нм
  • Гарантія12
  • Довжина хвилі 1300 нм
  • Гарантія 12

 1021 грн

Є в наявності

D-Link DMC-F15SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартам10BASE-T, 100BASETX, 100BASE-FX
  • Довжина хвилі1310 нм
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам 10BASE-T, 100BASETX, 100BASE-FX
  • Довжина хвилі 1310 нм
  • Гарантія 12

 516 грн

Є в наявності

D-Link DMC-G01LC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартам• IEEE 802.3 10BASE-T • IEEE 802.3 u 100BASE-TX/FX • IEEE802.3ab 1000BASE-T • IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX/ZX
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам • IEEE 802.3 10BASE-T • IEEE 802.3 u 100BASE-TX/FX • IEEE802.3ab 1000BASE-T • IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX/ZX
  • Гарантія 12

 790 грн

Є в наявності

TP-Link Mediaconverter chassis TL-MC1400 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Гарантія 12
Модуль D-Link DMC-1001 БП для шасси DMC-1000 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Гарантія 12
Медиаконвертеры по вигідним цінам представлені в нашому інтернет-магазині. Ви можете купити потрібну модель в Києві, Львові, а також з доставкою по всій Україні.
Медіа служать для перетворення по локальній мережі електричного сигналу в оптичний. Сьогодні у продажу представлено безліч моделей пристроїв, які різняться багатьма параметрами: швидкістю передачі даних, типом, швидкістю передачі інформації, оптичним коннектором, критерієм керованості, конструктивним виконанням. Перед тим, як купити медіаконвертер, зверніть увагу на такі нюанси, як швидкість електричного порту, дальність передачі сигналу, система управління, функціональний набір, а також сумісність з іншим обладнанням. Враховувати треба й виробника, оскільки від нього багато в чому залежить ціна пристрою.