Немає обраних фільтрів
D-Link DMC-515SC 100BaseTX to SM Fiber (15км) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю15 км
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю 15 км
  • Гарантія 12

 1928 грн

Є в наявності

Planet GT-806B15 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3 u, 100Base-TX, IEEE 802.3 u, 100Base-FX
  • Максимальна довжина кабелю15 км
  • Довжина хвилі1550 нм
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3 u, 100Base-TX, IEEE 802.3 u, 100Base-FX
  • Максимальна довжина кабелю 15 км
  • Довжина хвилі 1550 нм
  • Гарантія 12

 3098 грн

Є в наявності

D-Link DMC-920T фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Максимальна довжина кабелюдо 20 км
  • Довжина хвилі1310 нм і 1550 нм
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю до 20 км
  • Довжина хвилі 1310 нм і 1550 нм
  • Гарантія 12

 2343 грн

Є в наявності

DMC-810SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю10 км
  • Довжина хвилі1310 нм
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю 10 км
  • Довжина хвилі 1310 нм
  • Гарантія 12

 3352 грн

Є в наявності

TP-LINK MC200CM Gigabit Fiber Converter фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартам• IEEE 802.3u 100BASE-TX • IEEE 802.3ab 1000BASE-T • IEEE 802.3z 1000BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю0.55 км
  • Гарантія24
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам • IEEE 802.3u 100BASE-TX • IEEE 802.3ab 1000BASE-T • IEEE 802.3z 1000BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю 0.55 км
  • Гарантія 24

 1406 грн

Є в наявності

Шасси D-Link DMC-1000 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Гарантія 12

 7095 грн

Є в наявності

TP-LINK MC110CS фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартамEEE 802.3 / IEEE 802.3u
  • Максимальна довжина кабелюКручена пара (Cat.5):100м; Одномодовий оптоволоконний кабель : 2км
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам EEE 802.3 / IEEE 802.3u
  • Максимальна довжина кабелю Кручена пара (Cat.5):100м; Одномодовий оптоволоконний кабель : 2км
  • Гарантія 12

 860 грн

Є в наявності

D-Link DMC-300SC 100BaseTX to MM Fiber (2км) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартам802.3x (flow control), Режим "зворотного тиску"
  • Максимальна довжина кабелю2 км
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам 802.3x (flow control), Режим "зворотного тиску"
  • Максимальна довжина кабелю 2 км
  • Гарантія 12

 1517 грн

Є в наявності

TP-LINK MC111CS 100M WDM Fiber Converter фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
Розпродаж
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю20 км
  • Довжина хвиліПередача(TX): 1550 нм; Прийом (RX): 1310 нм
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю 20 км
  • Довжина хвилі Передача(TX): 1550 нм; Прийом (RX): 1310 нм

 936 грн

Є в наявності

D-Link DMC-700SC 1000BaseTX-BaseSX Fiber (550м) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю550 метрів
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю 550 метрів
  • Гарантія 12

 2557 грн

Є в наявності

D-Link DMC-920R фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Максимальна довжина кабелюДо 20 км
  • Довжина хвилі1550 нм для прийому даних і 1310 нм - для передачі
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Максимальна довжина кабелю До 20 км
  • Довжина хвилі 1550 нм для прийому даних і 1310 нм - для передачі
  • Гарантія 12

 2143 грн

Є в наявності

TP-Link MC100CM фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Максимальна довжина кабелюUTP (неекранована вита пара) кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м) EIA/TIA-568 100? STP (екранована вита пара, максимум 100 м)
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Максимальна довжина кабелю UTP (неекранована вита пара) кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м) EIA/TIA-568 100? STP (екранована вита пара, максимум 100 м)
  • Гарантія 12

 858 грн

Є в наявності

Planet GT-805A фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Гарантія 12

 1269 грн

Є в наявності

Planet FT-806A20 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартамIEEE802.3, IEEE802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Максимальна довжина кабелюДо 550 метрів
  • Довжина хвиліFT-806A20: Tx-1310nm, Rx-1550nm FT-806B20: Tx-1550nm, Rx-1310nm
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам IEEE802.3, IEEE802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Максимальна довжина кабелю До 550 метрів
  • Довжина хвилі FT-806A20: Tx-1310nm, Rx-1550nm FT-806B20: Tx-1550nm, Rx-1310nm

 1393 грн

Є в наявності

TP-LINK MC112CS 100M WDM Fiber Converter фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Довжина хвилі20 км
  • Гарантія24
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3u 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Довжина хвилі 20 км
  • Гарантія 24

 934 грн

Є в наявності

TP-Link Mediaconverter chassis TL-MC1400 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Гарантія 12

 5147 грн

Є в наявності

Planet FT-806B20 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3u, 100Base-FX, 10/100Base-TX
  • Максимальна довжина кабелю10/100Base-TX: 4 pair Cat. 5, EIA/TIA-568 100-ом, screened twisted-pair (STP), up to 100 м; 100Base-FX: FT-806 A/B - одномод full-duplex - 20 км, full-duplex - 2 км
  • Довжина хвиліTx-1550nm, Rx-1310nm
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3u, 100Base-FX, 10/100Base-TX
  • Максимальна довжина кабелю 10/100Base-TX: 4 pair Cat. 5, EIA/TIA-568 100-ом, screened twisted-pair (STP), up to 100 м; 100Base-FX: FT-806 A/B - одномод full-duplex - 20 км, full-duplex - 2 км
  • Довжина хвилі Tx-1550nm, Rx-1310nm

 1398 грн

Є в наявності

TP-Link MC210CS фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартамIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • Максимальна довжина кабелюUTP (неекранована вита пара) кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м) EIA/TIA-568 100? STP (екранована вита пара, максимум 100 м)
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • Максимальна довжина кабелю UTP (неекранована вита пара) кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м) EIA/TIA-568 100? STP (екранована вита пара, максимум 100 м)
  • Гарантія 12

 1406 грн

Є в наявності

Модуль D-Link DMC-1001 БП для шасси DMC-1000 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Гарантія12
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Гарантія 12

 3862 грн

Є в наявності

TP-Link MC220L фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Метод комутаціїStore-and-forward
  • Відповідність стандартам• IEEE 802.3u 100BASE-TX • IEEE 802.3ab 1000BASE-T • IEEE 802.3z 1000BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю• 0.55 км многорежимному оптичному кабелю • 10 км по однорежимному оптичному кабелю
  • Гарантія24
  • Метод комутації Store-and-forward
  • Відповідність стандартам • IEEE 802.3u 100BASE-TX • IEEE 802.3ab 1000BASE-T • IEEE 802.3z 1000BASE-FX
  • Максимальна довжина кабелю • 0.55 км многорежимному оптичному кабелю • 10 км по однорежимному оптичному кабелю
  • Гарантія 24

 576 грн

Є в наявності

Mikrotik RBFTC11 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Відповідність стандартам802.3 z (1000BASE-X), 802.3 ab (1000BASE-T), 802.3 u (100BASE-TX), 802.3 (10BASE-T)
  • Гарантія12
  • Відповідність стандартам 802.3 z (1000BASE-X), 802.3 ab (1000BASE-T), 802.3 u (100BASE-TX), 802.3 (10BASE-T)
  • Гарантія 12

 1139 грн

Є в наявності

Planet IGTP-805AT фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Гарантія12
    • Гарантія 12

     3225 грн

    Є в наявності

    Planet GT-802S-EU фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Відповідність стандартамIEEE 802.3/802.3 u, IEEE 802.3 ab
    • Максимальна довжина кабелю10 км
    • Довжина хвилі1310 нм
    • Гарантія24
    • Відповідність стандартам IEEE 802.3/802.3 u, IEEE 802.3 ab
    • Максимальна довжина кабелю 10 км
    • Довжина хвилі 1310 нм
    • Гарантія 24

     1693 грн

    Є в наявності

    D-Link DMC-F60SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Довжина хвилі1310 нм
    • Гарантія12
    • Довжина хвилі 1310 нм
    • Гарантія 12

     1036 грн

    Є в наявності

    D-Link DMC-F30SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Відповідність стандартам10BASE-T/100BASETX Fast Ethernet 100BASE-FX Fast Ethernet
    • Максимальна довжина кабелю30 км
    • Довжина хвилі1310 нм
    • Гарантія12
    • Відповідність стандартам 10BASE-T/100BASETX Fast Ethernet 100BASE-FX Fast Ethernet
    • Максимальна довжина кабелю 30 км
    • Довжина хвилі 1310 нм
    • Гарантія 12

     1012 грн

    Є в наявності

    D-Link DMC-F20SC-BXD фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Відповідність стандартамIEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3 u 100BASE-TX, 100BASE-FX
    • Довжина хвиліTX: 1550нм, RX: 1310 нм, 20 км
    • Гарантія12
    • Відповідність стандартам IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3 u 100BASE-TX, 100BASE-FX
    • Довжина хвилі TX: 1550нм, RX: 1310 нм, 20 км
    • Гарантія 12

     932 грн

    Є в наявності

    D-Link DMC-F02SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Довжина хвилі1300 нм
    • Гарантія12
    • Довжина хвилі 1300 нм
    • Гарантія 12

     23679 грн

    Є в наявності

    D-Link DMC-F15SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Відповідність стандартам10BASE-T, 100BASETX, 100BASE-FX
    • Довжина хвилі1310 нм
    • Гарантія12
    • Відповідність стандартам 10BASE-T, 100BASETX, 100BASE-FX
    • Довжина хвилі 1310 нм
    • Гарантія 12

     808 грн

    Є в наявності

    D-Link DMC-G01LC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Відповідність стандартам• IEEE 802.3 10BASE-T • IEEE 802.3 u 100BASE-TX/FX • IEEE802.3ab 1000BASE-T • IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX/ZX
    • Гарантія12
    • Відповідність стандартам • IEEE 802.3 10BASE-T • IEEE 802.3 u 100BASE-TX/FX • IEEE802.3ab 1000BASE-T • IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX/ZX
    • Гарантія 12

     779 грн

    Є в наявності

    Planet GT-806A15 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Гарантія12
      • Гарантія 12

       2366 грн

      Є в наявності

      D-Link DMC-805G фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
      • Метод комутаціїStore-and-forward
      • Відповідність стандартамIEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX Gigabit Ethernet
      • Максимальна довжина кабелю550 метрів для багатомодового кабелю 50/125 мкм або 220 метрів для багатомодового кабелю 62.5/125 мкм
      • Гарантія12
      • Метод комутації Store-and-forward
      • Відповідність стандартам IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX Gigabit Ethernet
      • Максимальна довжина кабелю 550 метрів для багатомодового кабелю 50/125 мкм або 220 метрів для багатомодового кабелю 62.5/125 мкм
      • Гарантія 12
      TP-Link MC-111CS (MC-112CS) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
      • Відповідність стандартам802.3 (Ethernet), 802.3 u (Fast Ethernet), 802.3 x (Flow Control)
      • Максимальна довжина кабелю20 км
      • Довжина хвилі1550 нм при прийомі, 1310 нм при передачі
      • Гарантія12
      • Відповідність стандартам 802.3 (Ethernet), 802.3 u (Fast Ethernet), 802.3 x (Flow Control)
      • Максимальна довжина кабелю 20 км
      • Довжина хвилі 1550 нм при прийомі, 1310 нм при передачі
      • Гарантія 12
      D-Link DMC-F20SC-BXU фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
      • Відповідність стандартам• IEEE 802.3 10BASE-T • IEEE 802.3 u 100BASE-TX, 100BASE-FX
      • Довжина хвиліTX: 1310 нм, RX: 1550 нм, 20 км
      • Гарантія12
      • Відповідність стандартам • IEEE 802.3 10BASE-T • IEEE 802.3 u 100BASE-TX, 100BASE-FX
      • Довжина хвилі TX: 1310 нм, RX: 1550 нм, 20 км
      • Гарантія 12
      D-Link DMC-805X фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
      • Гарантія12
        • Гарантія 12
        D-Link DMC-1910T 1000BaseT-BaseLX (15км) Single Fiber Bi-Direction Media Convert фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
        • Метод комутаціїStore-and-forward
        • Відповідність стандартам802.3x (Flow Control)
        • Максимальна довжина кабелю15 км
        • Довжина хвилі1310 нм для прийому даних; 1550 нм для передачі даних
        • Метод комутації Store-and-forward
        • Відповідність стандартам 802.3x (Flow Control)
        • Максимальна довжина кабелю 15 км
        • Довжина хвилі 1310 нм для прийому даних; 1550 нм для передачі даних
        D-Link DMC-1910R 1000BaseT-BaseLX (15км) Single Fiber Bi-Direction Media Convert фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
        • Метод комутаціїStore-and-forward
        • Відповідність стандартам802.3x (Flow Control)
        • Максимальна довжина кабелю15 км
        • Довжина хвилі1550 нм для прийому даних; 1310 нм для передачі даних
        • Метод комутації Store-and-forward
        • Відповідність стандартам 802.3x (Flow Control)
        • Максимальна довжина кабелю 15 км
        • Довжина хвилі 1550 нм для прийому даних; 1310 нм для передачі даних
        DMC-530SC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
        • Метод комутаціїStore-and-forward
        • Максимальна довжина кабелю30 км
        • Гарантія12
        • Метод комутації Store-and-forward
        • Максимальна довжина кабелю 30 км
        • Гарантія 12
        D-Link DMC-F20SC-BXD/A1A фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
        • Відповідність стандартам802.3 (Ethernet), 802.3 u (Fast Ethernet)
        • Максимальна довжина кабелю20 км
        • Довжина хвилі1550 нм при передачі, 1310 нм при прийомі
        • Гарантія12
        • Відповідність стандартам 802.3 (Ethernet), 802.3 u (Fast Ethernet)
        • Максимальна довжина кабелю 20 км
        • Довжина хвилі 1550 нм при передачі, 1310 нм при прийомі
        • Гарантія 12
        Planet GT-706B60 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
        • Метод комутаціїStore-and-forward
        • Відповідність стандартамIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
        • Максимальна довжина кабелю1000Base-T 4 pair Cat. 5, EIA / TIA-568 100-ом screened twisted-pair (STP), up to 100 м; 1000Base-LX (GT-706 A/B) одномод 9/125 мкм - 15, 60 км (залежно від моделі)
        • Довжина хвилі1510nm
        • Метод комутації Store-and-forward
        • Відповідність стандартам IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
        • Максимальна довжина кабелю 1000Base-T 4 pair Cat. 5, EIA / TIA-568 100-ом screened twisted-pair (STP), up to 100 м; 1000Base-LX (GT-706 A/B) одномод 9/125 мкм - 15, 60 км (залежно від моделі)
        • Довжина хвилі 1510nm
        Dynamix -60km 10/100WDM(A/B) - WDM фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
        • Метод комутаціїStore-and-forward
        • Відповідність стандартамIEEE802.3 IEEE802.3u IEEE802.3x IEEE802.1q 100Base-T,100Base-TX, 100Base-FX
        • Максимальна довжина кабелю60KM
        • Довжина хвилі1310/1550nm
        • Метод комутації Store-and-forward
        • Відповідність стандартам IEEE802.3 IEEE802.3u IEEE802.3x IEEE802.1q 100Base-T,100Base-TX, 100Base-FX
        • Максимальна довжина кабелю 60KM
        • Довжина хвилі 1310/1550nm
        Медиаконвертеры по вигідним цінам представлені в нашому інтернет-магазині. Ви можете купити потрібну модель в Києві, Львові, а також з доставкою по всій Україні.
        Медіа служать для перетворення по локальній мережі електричного сигналу в оптичний. Сьогодні у продажу представлено безліч моделей пристроїв, які різняться багатьма параметрами: швидкістю передачі даних, типом, швидкістю передачі інформації, оптичним коннектором, критерієм керованості, конструктивним виконанням. Перед тим, як купити медіаконвертер, зверніть увагу на такі нюанси, як швидкість електричного порту, дальність передачі сигналу, система управління, функціональний набір, а також сумісність з іншим обладнанням. Враховувати треба й виробника, оскільки від нього багато в чому залежить ціна пристрою.