Немає обраних фільтрів
Cisco 16-channel high-density voice and video DSP module SPARE (PVDM3-16=) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Технічні характеристикиКодеки низької складності: G. 711, ClearChannel, наскрізна передача факсового і модемного з`єднання Кодеки середньої складності: G. 729a, G. 729ab, G. 726, G. 722 та передача факсового з`єднання Кодеки високої складності: G. 728, G. 729, G. 729b, Internet Low Bitrate Codec (iLBC) і передача модемного з`єднання Багатоядерний процесор DSP 512-мегабітний DDR SDRAM для кожного D
  • Гарантія12
  • Технічні характеристики Кодеки низької складності: G. 711, ClearChannel, наскрізна передача факсового і модемного з`єднання Кодеки середньої складності: G. 729a, G. 729ab, G. 726, G. 722 та передача факсового з`єднання Кодеки високої складності: G. 728, G. 729, G. 729b, Internet Low Bitrate Codec (iLBC) і передача модемного з`єднання Багатоядерний процесор DSP 512-мегабітний DDR SDRAM для кожного D
  • Гарантія 12

 20060 грн

Є в наявності

Cisco Catalyst 3K-X 1G Network Module фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Технічні характеристикиСтандартыІЕЕЕ 802.3, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 ab СовместимостьCatalyst 3560X-24, 3560X-48, 3750X-12, 3750X-24, 3750X-48 Кількість портів Ethernet LAN: ( RJ-45)4 шт. Швидкість передачі даних Ethernet LAN: 10, 100, 1000 Мбіт/с
  • Гарантія12
  • Технічні характеристики СтандартыІЕЕЕ 802.3, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 ab СовместимостьCatalyst 3560X-24, 3560X-48, 3750X-12, 3750X-24, 3750X-48 Кількість портів Ethernet LAN: ( RJ-45)4 шт. Швидкість передачі даних Ethernet LAN: 10, 100, 1000 Мбіт/с
  • Гарантія 12

 13110 грн

Є в наявності

Модуль Cisco Catalyst 3K-X 10G Network Module фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Технічні характеристикиІнтерфейсний модуль Cisco Catalyst 3K-X 10G Network Module `C3KX-NM-10G=` Інтерфейси: 4x1Gb SFP або 2x10Gb SFP Підтримувані моделі комутаторів: Cisco Catalyst 3750X, 3560X series
  • Гарантія12
  • Технічні характеристики Інтерфейсний модуль Cisco Catalyst 3K-X 10G Network Module `C3KX-NM-10G=` Інтерфейси: 4x1Gb SFP або 2x10Gb SFP Підтримувані моделі комутаторів: Cisco Catalyst 3750X, 3560X series
  • Гарантія 12

 63064 грн

Є в наявності

Cisco Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card (EHWIC-4ESG=) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Технічні характеристикиСпецифікації Ethernet: • Gigabit Ethernet: IEEE 802.3 і 10BASE-T • Gigabit Ethernet: IEEE 802.3 u, 100BASE-TX та 1000BASE-TX • IEEE 802.1 d Spanning Tree Protocol • IEEE 802.1 p CoS for Traffic Prioritization • IEEE 802.1 q VLAN • IEEE 802.1 x Security • IEEE 802.3 x Full Duplex Управління: • SNMP, Telnet і CLI • Вбудований програмний агент RMON з підтримкою 4 груп RMON (історія, статистики, тривоги і події) для розширеного управління трафіком, моніторингу та аналізу. • SPAN порт може віддзеркалювати трафік з одного або кількох портів для моніторингу всіх 8 груп RMON за допомогою зонда RMON або мережевого аналізатора. • Підтримка Trivial File Transfer Protocol (TFTP) • Підтримка інформації про збої дозволяє комутатору створити файл збою для розширеного вирішення проблем. • Функція Show-interface надає інформацію про можливості конфігурації будь-яких інтерфейсів. Додаткові функції: • Intrachassis stacking or cascading • Voice VLAN (VVLAN) • IEEE 802.1 x Authentication • Підтримка управління IP Multicast • Підтримка CiscoWorks • Cisco Discovery Protocol версії 1 і 2 • Cisco VLAN Trunking Protocol (VTP; режими - клієнт, сервер і прозорий) • Конфігурація і управління пристроями за допомогою Cisco Configuration Professional
  • Гарантія12
  • Технічні характеристики Специфікації Ethernet: • Gigabit Ethernet: IEEE 802.3 і 10BASE-T • Gigabit Ethernet: IEEE 802.3 u, 100BASE-TX та 1000BASE-TX • IEEE 802.1 d Spanning Tree Protocol • IEEE 802.1 p CoS for Traffic Prioritization • IEEE 802.1 q VLAN • IEEE 802.1 x Security • IEEE 802.3 x Full Duplex Управління: • SNMP, Telnet і CLI • Вбудований програмний агент RMON з підтримкою 4 груп RMON (історія, статистики, тривоги і події) для розширеного управління трафіком, моніторингу та аналізу. • SPAN порт може віддзеркалювати трафік з одного або кількох портів для моніторингу всіх 8 груп RMON за допомогою зонда RMON або мережевого аналізатора. • Підтримка Trivial File Transfer Protocol (TFTP) • Підтримка інформації про збої дозволяє комутатору створити файл збою для розширеного вирішення проблем. • Функція Show-interface надає інформацію про можливості конфігурації будь-яких інтерфейсів. Додаткові функції: • Intrachassis stacking or cascading • Voice VLAN (VVLAN) • IEEE 802.1 x Authentication • Підтримка управління IP Multicast • Підтримка CiscoWorks • Cisco Discovery Protocol версії 1 і 2 • Cisco VLAN Trunking Protocol (VTP; режими - клієнт, сервер і прозорий) • Конфігурація і управління пристроями за допомогою Cisco Configuration Professional
  • Гарантія 12

 11916 грн

Є в наявності

Cisco Four-Port Voice Interface Card FXS and DID (VIC3-4FXS/DID=) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Гарантія12
    • Гарантія 12

     21798 грн

    Є в наявності

    Cisco Catalyst 2960S Flexstack Stack Module фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Технічні характеристикиМодуль стекування Cisco Catalyst 2960S Flexstack Stack Module Підтримувані комутатори: Cisco Catalyst 2960S з IP Base Image Комплектація: - Модуль C2960S-STACK - Стек кабель CAB-STK-E-0.5 M
    • Гарантія12
    • Технічні характеристики Модуль стекування Cisco Catalyst 2960S Flexstack Stack Module Підтримувані комутатори: Cisco Catalyst 2960S з IP Base Image Комплектація: - Модуль C2960S-STACK - Стек кабель CAB-STK-E-0.5 M
    • Гарантія 12

     28640 грн

    Є в наявності

    Cisco 1000BASE-T SFP фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Технічні характеристикишвидкість передачі даних: 1Gbps максимальна довжина витої пари категорії 5: 100 m робоча температура: 0~50 °C напруга живлення: +3.3 V роз`єми для витопарного кабелю: RJ45
    • Гарантія12
    • Технічні характеристики швидкість передачі даних: 1Gbps максимальна довжина витої пари категорії 5: 100 m робоча температура: 0~50 °C напруга живлення: +3.3 V роз`єми для витопарного кабелю: RJ45
    • Гарантія 12

     8658 грн

    Є в наявності

    HP ProCurve Switch vl 20p Gig-T+4 SFP фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Технічні характеристикиМодуль HP для комутаторів vl серії `J9033A` Інтерфейси: 20xGE-T RJ45, 4xGE-SFP Підтримувані комутатори: - HP 4202 vl Switch - HP 4204 vl Switch - HP 4208 vl Switch
    • Гарантія255
    • Технічні характеристики Модуль HP для комутаторів vl серії `J9033A` Інтерфейси: 20xGE-T RJ45, 4xGE-SFP Підтримувані комутатори: - HP 4202 vl Switch - HP 4204 vl Switch - HP 4208 vl Switch
    • Гарантія 255

     18404 грн

    Є в наявності

    D-Link SFP DEM-331R фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • Гарантія12
      • Гарантія 12

       4552 грн

      Є в наявності

      TP-LINK TL-SM311LM Switch Fiber Module фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
      • Гарантія12
        • Гарантія 12

         734 грн

        Є в наявності

        HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
        • Технічні характеристики1 LC 1000Base-SX port(IEEE 802.3 z Type 1000Base-SX) Duplex: full only
        • Кабельне відстань (максимальне)220 m (62.5 µm core diameter, 160 MHz/km bandwidth) 275 m (62.5 µm core diameter, 200 MHz/km bandwidth) 500 m (50 µм core diameter, 400 MHz/km bandwidth) 550 m (50 µм core diameter, 500 MHz/km bandwidth)
        • Гарантія12
        • Технічні характеристики 1 LC 1000Base-SX port(IEEE 802.3 z Type 1000Base-SX) Duplex: full only
        • Кабельне відстань (максимальне) 220 m (62.5 µm core diameter, 160 MHz/km bandwidth) 275 m (62.5 µm core diameter, 200 MHz/km bandwidth) 500 m (50 µм core diameter, 400 MHz/km bandwidth) 550 m (50 µм core diameter, 500 MHz/km bandwidth)
        • Гарантія 12

         3377 грн

        Є в наявності

        D-Link SFP DEM-310GT фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
        • Технічні характеристикиSFP трансивер для 1000BASE-LX, одномодовий кабель, макс. відстань 10 км, 3.3 Ст. Сумісний з DGS-1216T/3324SR/3324Sri, DES-1226G/3312SR/3550/3350SR/3526, DXS-3326GSR
        • Гарантія12
        • Технічні характеристики SFP трансивер для 1000BASE-LX, одномодовий кабель, макс. відстань 10 км, 3.3 Ст. Сумісний з DGS-1216T/3324SR/3324Sri, DES-1226G/3312SR/3550/3350SR/3526, DXS-3326GSR
        • Гарантія 12

         631 грн

        Є в наявності

        HP ProCurve Switch vl 24-port Gig-T фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
        • Гарантія255
          • Гарантія 255

           14061 грн

          Є в наявності

          D-Link SFP DEM-331T фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
          • Гарантія12
            • Гарантія 12

             4946 грн

            Є в наявності

            TP-LINK TL-SM311LS Switch Fiber Module фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • Технічні характеристикиСумісний з комутаторами: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
            • Гарантія12
            • Технічні характеристики Сумісний з комутаторами: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
            • Гарантія 12

             734 грн

            Є в наявності

            ZyXEL T50 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • Технічні характеристикиДовжина 3 м Никелированый роз`єм RJ-21 Telco/амфенол Кабель служить для підключення лінійних карт і сплиттеров DSL-комутатора до телефонного кросу АТС
            • Гарантія6
            • Технічні характеристики Довжина 3 м Никелированый роз`єм RJ-21 Telco/амфенол Кабель служить для підключення лінійних карт і сплиттеров DSL-комутатора до телефонного кросу АТС
            • Гарантія 6

             778 грн

            Є в наявності

            D-Link DEM-CB100 10G Stack Сable (1m) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            Розпродаж
            • Технічні характеристикиКабель стекування призначені для об`єднання комутаторів в апаратний стек, а також для з`єднання комутаторів між собою на швидкості 10 Гбіт/с без створення апаратного стека. Довжина 1 м
            • Гарантія12
            • Технічні характеристики Кабель стекування призначені для об`єднання комутаторів в апаратний стек, а також для з`єднання комутаторів між собою на швидкості 10 Гбіт/с без створення апаратного стека. Довжина 1 м
            • Гарантія 12

             132 грн

            Є в наявності

            HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC (J4859C) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • Технічні характеристики1 1000Base-LX port (IEEE 802.3 z Type 1000Base-LX) Duplex: full Connector: LC Either or single mode multimode 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G. 651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively Low metal content, single-mode fiber-optic, complying with ITU-T G. 652 and ISO/IEC 793-2 Type B1
            • Гарантія255
            • Технічні характеристики 1 1000Base-LX port (IEEE 802.3 z Type 1000Base-LX) Duplex: full Connector: LC Either or single mode multimode 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G. 651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively Low metal content, single-mode fiber-optic, complying with ITU-T G. 652 and ISO/IEC 793-2 Type B1
            • Гарантія 255

             7735 грн

            Є в наявності

            HP ProCurve vl 12-Port 100-FX MTRJ Mod фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • Технічні характеристикиПропускна здатність 100 Мб/с Підтримувані стандарти IEEE 802.3 u
            • Порти12хRJ-45 (100Base-FX)
            • Гарантія12
            • Технічні характеристики Пропускна здатність 100 Мб/с Підтримувані стандарти IEEE 802.3 u
            • Порти 12хRJ-45 (100Base-FX)
            • Гарантія 12

             39119 грн

            Є в наявності

            HP ProCurve J8705A фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • Технічні характеристикиМодуль HP для комутаторів zl -серії 20-port 10/100/1000 + 4-port mini-GBIC module for zl series switches Інтерфейси: 20xGE-T RJ45, 4xGE-SFP Підтримувані комутатори: - HP 5406 zl Switch - HP 5412 zl Switch - HP 5406R zl2 Switch - HP 5412R zl2 Switch - HP 8206 zl Switch - HP 8212 zl Switch
            • Гарантія12
            • Технічні характеристики Модуль HP для комутаторів zl -серії 20-port 10/100/1000 + 4-port mini-GBIC module for zl series switches Інтерфейси: 20xGE-T RJ45, 4xGE-SFP Підтримувані комутатори: - HP 5406 zl Switch - HP 5412 zl Switch - HP 5406R zl2 Switch - HP 5412R zl2 Switch - HP 8206 zl Switch - HP 8212 zl Switch
            • Гарантія 12

             56847 грн

            Є в наявності

            Digitus DN-82060 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • Технічні характеристики- Ethernet IEEE802.3 / 802.3 u / IEEE802.3 af/at - Швидкість Ethernet: 10/100Mbps Fast Ethernet - Дальність передачі до 500 м - Передача по коаксіальному кабелю або кручений парі RJ45 - Коаксіальний кабель: BNC - Додаткового джерела живлення не потрібно - PoE - харчування через Ethernet
            • Гарантія12
            • Технічні характеристики - Ethernet IEEE802.3 / 802.3 u / IEEE802.3 af/at - Швидкість Ethernet: 10/100Mbps Fast Ethernet - Дальність передачі до 500 м - Передача по коаксіальному кабелю або кручений парі RJ45 - Коаксіальний кабель: BNC - Додаткового джерела живлення не потрібно - PoE - харчування через Ethernet
            • Гарантія 12

             5264 грн

            Є в наявності

            Digitus DN-95123 фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • Технічні характеристики Швидкість Ethernet: 10/100/1000 Mbps Gigabit Half/Full Duplex - Стандарт PoE: IEEE802.3af / IEEE802.3at - Дальність передачі до 500 м (шляхом каскадування) - Каскадируется до 3-х подовжувачів (af.) і до 4-х подовжувачів (at.) - Установка Plug-and-Play - Конфігурація не вимагається - Максимальна вихідна потужність: 22 Вт - Індикатори стану на пристрої: індикатор живлення індикатор мережі - Захист ізоляції - Кріпильні точки для настінного монтажу
            • Гарантія12
            • Технічні характеристики Швидкість Ethernet: 10/100/1000 Mbps Gigabit Half/Full Duplex - Стандарт PoE: IEEE802.3af / IEEE802.3at - Дальність передачі до 500 м (шляхом каскадування) - Каскадируется до 3-х подовжувачів (af.) і до 4-х подовжувачів (at.) - Установка Plug-and-Play - Конфігурація не вимагається - Максимальна вихідна потужність: 22 Вт - Індикатори стану на пристрої: індикатор живлення індикатор мережі - Захист ізоляції - Кріпильні точки для настінного монтажу
            • Гарантія 12

             1382 грн

            Є в наявності

            Planet MGB-TLX фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • Технічні характеристикиSFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 10km
            • Гарантія12
            • Технічні характеристики SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 10km
            • Гарантія 12

             1077 грн

            Є в наявності

            Ubiquiti SFP UF-MM-1G фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • Технічні характеристикипара багатомодових двухволоконных SFP модулів, 1.25 Gbps, TX/RX 850 nm, 2xLC Connector, 550м.
            • Гарантія12
            • Технічні характеристики пара багатомодових двухволоконных SFP модулів, 1.25 Gbps, TX/RX 850 nm, 2xLC Connector, 550м.
            • Гарантія 12

             576 грн

            Є в наявності

            Ubiquiti SFP+ UF-SM-10G 2-pack фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • Технічні характеристикипара одномодових двухволоконных SFP+ модулів, 10 Gbps, TX/RX 1310nm/1310nm, 2xLC Connector, 10км.
            • Гарантія12
            • Технічні характеристики пара одномодових двухволоконных SFP+ модулів, 10 Gbps, TX/RX 1310nm/1310nm, 2xLC Connector, 10км.
            • Гарантія 12

             2499 грн

            Є в наявності

            Ubiquiti SFP+ UF-SM-10G-S фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • Гарантія12
              • Гарантія 12

               5025 грн

              Є в наявності

              Ubiquiti SFP UF-SM-1G-S фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
              • Гарантія12
                • Гарантія 12

                 750 грн

                Є в наявності

                Ubiquiti SFP+ UF-MM-10G 2-pack фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                • Гарантія12
                  • Гарантія 12

                   1210 грн

                  Є в наявності

                  HP X132 10G SFP+ LC LR (J9151A) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                  • Технічні характеристикиМодуль оптичний HP 10-GbE SFP+ LR 10km Transceiver `J9151A` Формфактор: SFP+ Діапазон робочих температур: 0°C до 70°C Тип розєму: LC Duplex Довжина хвилі: 1310 nm Тип оптичного волокна: Single Mode Швидкість передачі даних: 10Gbps Довжина кабелю: від 2 до 10 метрів километоров
                    • Технічні характеристики Модуль оптичний HP 10-GbE SFP+ LR 10km Transceiver `J9151A` Формфактор: SFP+ Діапазон робочих температур: 0°C до 70°C Тип розєму: LC Duplex Довжина хвилі: 1310 nm Тип оптичного волокна: Single Mode Швидкість передачі даних: 10Gbps Довжина кабелю: від 2 до 10 метрів километоров

                     29970 грн

                    Є в наявності

                    HP Aruba 3810M 4SFP+ (JL083A) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua

                           23753 грн

                          Є в наявності

                          Cisco 1000BASE-T SFP (GLC-TE=) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                          • Технічні характеристикиCisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
                            • Технічні характеристики Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

                             6948 грн

                            Є в наявності

                            HP zl 20-port Gig-T (J9548A) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                            • Технічні характеристикиМодуль для комутаторів HP zl серії `J9548A` Інтерфейси: 20 х 10/100/1000 RJ-45, 2 x 10GE SFP+ Підтримувані комутатори: - HP 5406 zl Switch - HP 5412 zl Switch - HP 5406R zl2 Switch - HP 5412R zl2 Switch - HP 8206 zl Switch - HP 8212 zl Switch
                            • Гарантія999
                            • Технічні характеристики Модуль для комутаторів HP zl серії `J9548A` Інтерфейси: 20 х 10/100/1000 RJ-45, 2 x 10GE SFP+ Підтримувані комутатори: - HP 5406 zl Switch - HP 5412 zl Switch - HP 5406R zl2 Switch - HP 5412R zl2 Switch - HP 8206 zl Switch - HP 8212 zl Switch
                            • Гарантія 999

                             60729 грн

                            Є в наявності

                            Cisco 64-channel DSP module фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                            • Технічні характеристикиКількість каналів: 64 Підтримувані маршрутизаторів: Cisco ISR 4000 серії (ISR4321, ISR4331, ISR4351, ISR4431, ISR4451) Додатково можливості: відноситься до модулів встановлюються на материнську плату (motherboard) або в слот T1/E1 NIM
                              • Технічні характеристики Кількість каналів: 64 Підтримувані маршрутизаторів: Cisco ISR 4000 серії (ISR4321, ISR4331, ISR4351, ISR4431, ISR4451) Додатково можливості: відноситься до модулів встановлюються на материнську плату (motherboard) або в слот T1/E1 NIM

                               85000 грн

                              Є в наявності

                              Cisco 3M Type 1 Stacking Cable фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua

                                     6595 грн

                                    Є в наявності

                                    HP X120 1G SFP RJ45 Transceiver (JD089B) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                                    • Технічні характеристикиНевеликий компактний (SFP) підключається гігабітний трансивер 1000Base-T надає повнодуплексне гігабітне рішення для відстаней до 100 м при використанні кабелю Cat-5+
                                      • Технічні характеристики Невеликий компактний (SFP) підключається гігабітний трансивер 1000Base-T надає повнодуплексне гігабітне рішення для відстаней до 100 м при використанні кабелю Cat-5+

                                       7056 грн

                                      Є в наявності

                                      TP-Link ACC CABLE SFP+ 1M (TXC432-CU1M) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                                      • Технічні характеристикиРоз`єм SFP+ з обох кінців Дозволяє використовувати 10-гігабітний Ethernet-підключення (на відстані до 1 метра)
                                      • Гарантія24
                                      • Технічні характеристики Роз`єм SFP+ з обох кінців Дозволяє використовувати 10-гігабітний Ethernet-підключення (на відстані до 1 метра)
                                      • Гарантія 24

                                       1442 грн

                                      Є в наявності

                                      TP-Link ACC CABLE SFP+ 3M (TXC432-CU3M) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                                      • Технічні характеристикиРоз`єм SFP+ з обох кінців Дозволяє використовувати 10-гігабітний Ethernet-підключення (на відстані до 3 метрів)
                                      • Гарантія24
                                      • Технічні характеристики Роз`єм SFP+ з обох кінців Дозволяє використовувати 10-гігабітний Ethernet-підключення (на відстані до 3 метрів)
                                      • Гарантія 24

                                       1688 грн

                                      Є в наявності

                                      HP 2920 2-port Stacking Module (J9733A) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                                      • Технічні характеристикиПризначення: - Призначений для установки в комутатори НР 2920 серії з метою об`єднання їх у фізичний стек . Характеристики: - Продуктивність модуля 80Gbps - 2-х портовий модуль 40Gbps на порт
                                      • Гарантія12
                                      • Технічні характеристики Призначення: - Призначений для установки в комутатори НР 2920 серії з метою об`єднання їх у фізичний стек . Характеристики: - Продуктивність модуля 80Gbps - 2-х портовий модуль 40Gbps на порт
                                      • Гарантія 12

                                       24648 грн

                                      Є в наявності

                                      Intel E40GQSFPSR фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                                      • Технічні характеристикиІнтерфейси / порти: 1 х 40GBase-SR4, 1 х MPO 40GBase-SR4 мережі Підключення Media: Multi-режим Optical Fiber 40GBase-SR4 Швидкість передачі даних: 40 Гбіт 40 Gigabit Ethernet
                                      • Гарантія36
                                      • Технічні характеристики Інтерфейси / порти: 1 х 40GBase-SR4, 1 х MPO 40GBase-SR4 мережі Підключення Media: Multi-режим Optical Fiber 40GBase-SR4 Швидкість передачі даних: 40 Гбіт 40 Gigabit Ethernet
                                      • Гарантія 36

                                       16891 грн

                                      Є в наявності

                                      Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter (SFP-H10GB-CU3M=) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua

                                             2251 грн

                                            Є в наявності

                                            Модулі по вигідним цінам представлені в нашому інтернет-магазині. Ви можете купити потрібну модель в Києві, Вінниці, Львові, а також з доставкою по всій Україні.

                                            Модулі мережевого устаткування створені для того, щоб забезпечити захист, мобільність і легкість використання того або іншого пристрою. Перед тим, як купити модуль, з'ясуйте, чи підтримує він програми передачі даних по бездротовим мережам. Також важливо знати, чи здатний прилад гарантувати якісний зв'язок у режимі реального часу між точками доступу та іншими пристроями. Поцікавтеся, чи буде обрана Вами модель підтримувати потрібні Вам формати і стандарти, щоб при бажанні перетворити його під свої індивідуальні вимоги. Звернути увагу слід і на виробника модуля, оскільки від цього нюансу багато в чому залежить ціна товару.