Немає обраних фільтрів
Vinga Wireless for TV, PC PS Media (AM-101) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
 • ХарактеристикиГіроскопічний пульт, яким дуже зручно управляти всіма програмами в просторі як звичайною комп`ютерною мишкою
 • Можливість навчання пультаНеобхідно лише підключити радиопередадчик в роз`єм USB і будь-який пристрій (медіаплеєр/планшет на андроїді, комп`ютер/ноутбук Windows або MacOS) протягом декількох секунд почне функціонувати, полегшуючи управління з вище зазначеними пристроями.
 • Гарантія12
 • Характеристики Гіроскопічний пульт, яким дуже зручно управляти всіма програмами в просторі як звичайною комп`ютерною мишкою
 • Можливість навчання пульта Необхідно лише підключити радиопередадчик в роз`єм USB і будь-який пристрій (медіаплеєр/планшет на андроїді, комп`ютер/ноутбук Windows або MacOS) протягом декількох секунд почне функціонувати, полегшуючи управління з вище зазначеними пристроями.
 • Гарантія 12

 439 грн

Є в наявності

Apple Siri Remote (MQGD2) фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
 • ХарактеристикиВбудовані мікрофони для управління за допомогою Siri ІЧ-передавач Зарядний роз`єм Lightning. Датчики: Акселерометр, трехосевой гіроскоп. Живлення: Вбудований літій-іонний акумулятор, Зарядка через USB за допомогою комп`ютера/ноутбука або адаптер харчування.
  • Характеристики Вбудовані мікрофони для управління за допомогою Siri ІЧ-передавач Зарядний роз`єм Lightning. Датчики: Акселерометр, трехосевой гіроскоп. Живлення: Вбудований літій-іонний акумулятор, Зарядка через USB за допомогою комп`ютера/ноутбука або адаптер харчування.
  Універсальні пульти ДУ по вигідним цінам представлені в нашому інтернет-магазині. Ви можете купити потрібну модель в Києві, Львові, а також з доставкою по всій Україні.
  Універсальний пульт ДУ з легкістю може замінити основні пульти управління в квартирі: до телевізора, домашнього кінотеатру, музичному центру. Перед тим, як купити такий пристрій, необхідно визначитися з основними параметрами його вибору. Від них залежатиме і ціна товару. Перше, що треба з'ясувати, чи зможе вибраний Вами прилад працювати з усіма пристроями в будинку. Щоб дізнатися це, обов'язково подивіться на упаковці аксесуара, чи присутні там бренди-виробники Вашої техніки. Також, пам'ятайте, що чим більше додаткових функцій має пристрій, тим складніше їм користуватися. Краще вибирати універсальні пульти ДУ з фосфорними і світяться кнопками, щоб з легкістю використовувати аксесуар в темряві. Також, існують сучасні пристрої з вбудованою пам'яттю. Налаштувавши цю функцію, Вам не доведеться весь час перепрограмувати прилад, коли Ви поміняєте або просто витягніть батарейку.