Немає обраних фільтрів
Сумка Title MMA Individual Sport Bag 43 x 25 x 30 см чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
 • ХарактеристикиКласичний варіант сумки для всієї екіпіровки.Ідеальний розмір для транспортування всієї Вашої екіпіровки, продуктів та інших речей, з запасним вільним простором дляиспользования на Ваш розсуд.Сумка прослужить довго завдяки виготовленню з прочногокоттона.Практична і функціональна форма сумки дозволить вмістити повний комплект длятренировки – від взуття до рушники."З"-образне верхнє отвір на всю довжину сумки дуже слушною нагодою використанні.Регульований і знімний ремінь через плече.М`які нейлонові ручки на«липучках».Оригінальний дизайн з фірмовою емблемою ММА підкреслить Ваш статус переможця.Довжина - 43 см, ширина - 24см, висота - 29см.
  • Характеристики Класичний варіант сумки для всієї екіпіровки.Ідеальний розмір для транспортування всієї Вашої екіпіровки, продуктів та інших речей, з запасним вільним простором дляиспользования на Ваш розсуд.Сумка прослужить довго завдяки виготовленню з прочногокоттона.Практична і функціональна форма сумки дозволить вмістити повний комплект длятренировки – від взуття до рушники."З"-образне верхнє отвір на всю довжину сумки дуже слушною нагодою використанні.Регульований і знімний ремінь через плече.М`які нейлонові ручки на«липучках».Оригінальний дизайн з фірмовою емблемою ММА підкреслить Ваш статус переможця.Довжина - 43 см, ширина - 24см, висота - 29см.
  Рюкзак Fairtex чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
  • Характеристики Рюкзак Fairtex (BAG-4G)- широко відомий бійцям муа тай, так як сам прилетів до нас з Таїланду.Рюкзак Fairtex виготовлений з міцного синтетичного матеріалу + оснащений гумовими вставками + додавання бавовни Що ж поміститися в Рюкзак Fairtex? Наша відповідь: вся ваша амуніція! Шолом, боксеркие рукавички, захист гомілки, захист паху, пляшка з водою, бинти та багато іншого. Рюкзак Fairtex BAG-4G дуже місткий. Рюкзак Fairtex (BAG-4G) колір - чорний
   • Характеристики Рюкзак Fairtex (BAG-4G)- широко відомий бійцям муа тай, так як сам прилетів до нас з Таїланду.Рюкзак Fairtex виготовлений з міцного синтетичного матеріалу + оснащений гумовими вставками + додавання бавовни Що ж поміститися в Рюкзак Fairtex? Наша відповідь: вся ваша амуніція! Шолом, боксеркие рукавички, захист гомілки, захист паху, пляшка з водою, бинти та багато іншого. Рюкзак Fairtex BAG-4G дуже місткий. Рюкзак Fairtex (BAG-4G) колір - чорний
   TWINS синій/чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
   • ХарактеристикиСпортивна Сумка TWINS BAG-2 Велика і зручна спортивна сумка для екіпіровки. Ідеально підходить для перевезення спортиного інвентарю. Виготовлена з нейлону та атласу, міцна та велика з безліччю відділень, допоможе Вам доставити в тренувальний зал всю необхідну екіпіровку. Якість преміум класу. Велика місткість Зручні кишені для перенесення екіпіровки Розмір: 80 x 40 x 30 см
    • Характеристики Спортивна Сумка TWINS BAG-2 Велика і зручна спортивна сумка для екіпіровки. Ідеально підходить для перевезення спортиного інвентарю. Виготовлена з нейлону та атласу, міцна та велика з безліччю відділень, допоможе Вам доставити в тренувальний зал всю необхідну екіпіровку. Якість преміум класу. Велика місткість Зручні кишені для перенесення екіпіровки Розмір: 80 x 40 x 30 см
    TWINS 80 x 40 x 30 см сірий/чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
    • ХарактеристикиСпортивна Сумка BAG-2 Велика і зручна спортивна сумка для екіпіровки. Ідеально підходить для перевезення спортиного інвентарю. Виготовлена з нейлону та атласу, міцна та велика з безліччю відділень, допоможе Вам доставити в тренувальний зал всю необхідну екіпіровку. Якість преміум класу. Велика місткість Зручні кишені для перенесення екіпіровки
     • Характеристики Спортивна Сумка BAG-2 Велика і зручна спортивна сумка для екіпіровки. Ідеально підходить для перевезення спортиного інвентарю. Виготовлена з нейлону та атласу, міцна та велика з безліччю відділень, допоможе Вам доставити в тренувальний зал всю необхідну екіпіровку. Якість преміум класу. Велика місткість Зручні кишені для перенесення екіпіровки
     Рюкзак Title Boxing Pro Backpack рожевий фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
     • ХарактеристикиСпортивний рюкзак TITLE Boxing Pro Backpack. Ідеальний варіант для тренувального залу,фітнесу, школи, а також боксу та інших єдиноборств.Рюкзак виготовлений з дуже міцного идолговечного матеріалу.Один великий кишені на блискавках.Безліч секцій дозволяє разместитьвсе необхідні дрібниці і в потрібний момент швидко їх відшукати.Є спеціальна секція для плеераIpod.Яскравий і неповторний дизайн підкреслять індивідуальність господаря даного рюкзака. Стильна икомфортная модель рюкзака дозволяє вмістити вам всі необхідні речі для тренування.
      • Характеристики Спортивний рюкзак TITLE Boxing Pro Backpack. Ідеальний варіант для тренувального залу,фітнесу, школи, а також боксу та інших єдиноборств.Рюкзак виготовлений з дуже міцного идолговечного матеріалу.Один великий кишені на блискавках.Безліч секцій дозволяє разместитьвсе необхідні дрібниці і в потрібний момент швидко їх відшукати.Є спеціальна секція для плеераIpod.Яскравий і неповторний дизайн підкреслять індивідуальність господаря даного рюкзака. Стильна икомфортная модель рюкзака дозволяє вмістити вам всі необхідні речі для тренування.
      Сумка-рюкзак Green Hill Judo 45 х 39 х 20 см чорний/білий фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
      • ХарактеристикиРюкзак Green Hill Judo SBJ-10333 з серії товарів для дзюдо. Він виготовлений з нейлонової тканини сособой структурою нитки і водовідштовхувальним просоченням. Відмінний компактний і вместительныйвариант рюкзака для походів в спортзал. Має одне містке відділення ззаду, небольшоеотделение і кишеню-сітку з лицьового боку, а так само внутрішні відділення. Зручні шлейки сутолщением не врізаються в плечі навіть при значній вазі рюкзака. До того ж, їх довжина можетрегулироваться в залежності від зростання його власника.Колір рюкзаки: чорний з зображенням двобою на білому фоні з лицьового боку. Розміри 45х39х20 див. Артикул: SBJ-10333 Матеріал: PVC (полівінілхлорид), бавовна. Розмір: 45х39х20 див. Колір: чорний.
       • Характеристики Рюкзак Green Hill Judo SBJ-10333 з серії товарів для дзюдо. Він виготовлений з нейлонової тканини сособой структурою нитки і водовідштовхувальним просоченням. Відмінний компактний і вместительныйвариант рюкзака для походів в спортзал. Має одне містке відділення ззаду, небольшоеотделение і кишеню-сітку з лицьового боку, а так само внутрішні відділення. Зручні шлейки сутолщением не врізаються в плечі навіть при значній вазі рюкзака. До того ж, їх довжина можетрегулироваться в залежності від зростання його власника.Колір рюкзаки: чорний з зображенням двобою на білому фоні з лицьового боку. Розміри 45х39х20 див. Артикул: SBJ-10333 Матеріал: PVC (полівінілхлорид), бавовна. Розмір: 45х39х20 див. Колір: чорний.
       Сумка Title 43 x 25 x 30 см чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
       • ХарактеристикиКласичний варіант сумки для всієї екіпіровки.Ідеальний розмір для транспортування всієї Вашої екіпіровки, продуктів та інших речей, з запасним вільним простором дляиспользования на Ваш розсуд.Сумка прослужить довго завдяки виготовленню з прочногонейлона.Практичний і функціональний ремінь сумки дозволить вмістити повний комплект длятренировки – від взуття до рушники.Регульований і знімний ремінь через плече.М`які нейлоновыеручки на «липучках» Довжина - 41см, ширина - 28см, ширина - 29см.
        • Характеристики Класичний варіант сумки для всієї екіпіровки.Ідеальний розмір для транспортування всієї Вашої екіпіровки, продуктів та інших речей, з запасним вільним простором дляиспользования на Ваш розсуд.Сумка прослужить довго завдяки виготовленню з прочногонейлона.Практичний і функціональний ремінь сумки дозволить вмістити повний комплект длятренировки – від взуття до рушники.Регульований і знімний ремінь через плече.М`які нейлоновыеручки на «липучках» Довжина - 41см, ширина - 28см, ширина - 29см.
        Рюкзак Adidas Boxing чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
        • ХарактеристикиВідмінний рюкзак з тисненням у вигляді рукавичок на передній панелі. Тиснення блискучого черногоцвета створює відмінний ефект на додаток до трьох смугах. На додаток до просторого основномуотделению рюкзака є другий великий відсік в передній частині, де є невелика сітка для всіх видів дрібних предметів. Збоку, дві кишені для пляшок. Задня частина оснащенавоздухопроницаемой сітчастої тканиною. Регульовані лямки. Розміри: 50 см висота 30 см в ширину, глибина близько 16 див.
         • Характеристики Відмінний рюкзак з тисненням у вигляді рукавичок на передній панелі. Тиснення блискучого черногоцвета створює відмінний ефект на додаток до трьох смугах. На додаток до просторого основномуотделению рюкзака є другий великий відсік в передній частині, де є невелика сітка для всіх видів дрібних предметів. Збоку, дві кишені для пляшок. Задня частина оснащенавоздухопроницаемой сітчастої тканиною. Регульовані лямки. Розміри: 50 см висота 30 см в ширину, глибина близько 16 див.
         Рюкзак Adidas тхеквондо чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
         • ХарактеристикиВідмінний рюкзак з тисненням тхеквондо на передній панелі. Тиснення з ефектом блестящегочерного кольору створює відмінний ефект на додаток до трьох смугах. На додаток до просторномуосновному відділення рюкзака є другий великий відсік в передній частині, де є небольшаясетка для всіх видів дрібних предметів. Збоку, дві кишені для пляшок. Задня частина оснащенавоздухопроницаемой сітчастої тканиною. Регульовані лямки. Розміри: 50 см висота 30 см в ширину, глибина близько 16 див.
          • Характеристики Відмінний рюкзак з тисненням тхеквондо на передній панелі. Тиснення з ефектом блестящегочерного кольору створює відмінний ефект на додаток до трьох смугах. На додаток до просторномуосновному відділення рюкзака є другий великий відсік в передній частині, де є небольшаясетка для всіх видів дрібних предметів. Збоку, дві кишені для пляшок. Задня частина оснащенавоздухопроницаемой сітчастої тканиною. Регульовані лямки. Розміри: 50 см висота 30 см в ширину, глибина близько 16 див.
          Рюкзак Adidas BP Power II 23 x 18 x 44 см чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
          • ХарактеристикиСпортивний рюкзак Adidas Колір: чорний Матеріал: поліестер Розмір: 23х18х44 см
           • Характеристики Спортивний рюкзак Adidas Колір: чорний Матеріал: поліестер Розмір: 23х18х44 см
           Сумка Adidas Boxing `Фотодрук` L чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
           • ХарактеристикиСумка чоловіча Матеріал: 100% поліуретан Розмір: 47х32х15 см Регулюючий ремінь Низ на маленьких ніжках Основний відсік на подвійному замку Один внутрішній кишеню на всю довжину сумки
            • Характеристики Сумка чоловіча Матеріал: 100% поліуретан Розмір: 47х32х15 см Регулюючий ремінь Низ на маленьких ніжках Основний відсік на подвійному замку Один внутрішній кишеню на всю довжину сумки
            Сумка Adidas тхеквондо "Фотодрук" L чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
            • ХарактеристикиСумка чоловіча Матеріал: 100% поліуретан Розмір: 47х32х15 см Регулюючий ремінь Низ на маленьких ніжках Основний відсік на подвійному замку Один внутрішній кишеню на всю довжину сумки
             • Характеристики Сумка чоловіча Матеріал: 100% поліуретан Розмір: 47х32х15 см Регулюючий ремінь Низ на маленьких ніжках Основний відсік на подвійному замку Один внутрішній кишеню на всю довжину сумки
             Сумка Adidas MMA `Фотодрук` L чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
             • ХарактеристикиСумка чоловіча Матеріал: 100% поліуретан Розмір: 47х32х15 см Регулюючий ремінь Низ на маленьких ніжках Основний відсік на подвійному замку Один внутрішній кишеню на всю довжину сумки
              • Характеристики Сумка чоловіча Матеріал: 100% поліуретан Розмір: 47х32х15 см Регулюючий ремінь Низ на маленьких ніжках Основний відсік на подвійному замку Один внутрішній кишеню на всю довжину сумки
              Сумка Adidas Boxing (тканинна) L чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
              • ХарактеристикиСпортивна сумка Boxing Club торгової марки Adidas виготовлена з брезентової тканини. Boxing Club – це універсальна зручна модель, вона підійде Вам не тільки для транспортування спорядження для боксу та інших видів єдиноборств, а також в якості звичайної дорожньої сумки. Колір – чорний. Має контрастні смуги білого кольору. З боків наноситься логотип торгової марки Adidas. Розмір: 68 х 32 х 32 см
               • Характеристики Спортивна сумка Boxing Club торгової марки Adidas виготовлена з брезентової тканини. Boxing Club – це універсальна зручна модель, вона підійде Вам не тільки для транспортування спорядження для боксу та інших видів єдиноборств, а також в якості звичайної дорожньої сумки. Колір – чорний. Має контрастні смуги білого кольору. З боків наноситься логотип торгової марки Adidas. Розмір: 68 х 32 х 32 см
               Сумка Adidas тхеквондо (тканинна) L чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
               • ХарактеристикиСпортивна сумка MMA торгової марки Adidas виготовлена з брезентової тканини. Adidas MMA – це універсальна зручна модель, вона підійде Вам не тільки для транспортування спорядження для боксу та інших видів єдиноборств, а також в якості звичайної дорожньої сумки. Колір – чорний. Має контрастні смуги білого кольору. З боків наноситься логотип торгової марки Adidas. Розмір: 68 х 32 х 32 см
                • Характеристики Спортивна сумка MMA торгової марки Adidas виготовлена з брезентової тканини. Adidas MMA – це універсальна зручна модель, вона підійде Вам не тільки для транспортування спорядження для боксу та інших видів єдиноборств, а також в якості звичайної дорожньої сумки. Колір – чорний. Має контрастні смуги білого кольору. З боків наноситься логотип торгової марки Adidas. Розмір: 68 х 32 х 32 см
                Сумка MMA Adidas MMA (тканинна) L чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                • ХарактеристикиСпортивна сумка MMA торгової марки Adidas виготовлена з брезентової тканини. Adidas MMA – це універсальна зручна модель, вона підійде Вам не тільки для транспортування спорядження для боксу та інших видів єдиноборств, а також в якості звичайної дорожньої сумки. Колір – чорний. Має контрастні смуги білого кольору. З боків наноситься логотип торгової марки Adidas. Розмір: 68 х 32 х 32 см
                 • Характеристики Спортивна сумка MMA торгової марки Adidas виготовлена з брезентової тканини. Adidas MMA – це універсальна зручна модель, вона підійде Вам не тільки для транспортування спорядження для боксу та інших видів єдиноборств, а також в якості звичайної дорожньої сумки. Колір – чорний. Має контрастні смуги білого кольору. З боків наноситься логотип торгової марки Adidas. Розмір: 68 х 32 х 32 см
                 Сумка Adidas Team Bag 70 x 32 x 32 см чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                 • ХарактеристикиКолір: чорний Матеріал: поліестер Великий розмір - 70х32х32 см - ідеально підійде для походів на тренування з усіх видів єдиноборств, виїздів на природу і просто для дальніх поїздок. Є відділення для взуття.
                  • Характеристики Колір: чорний Матеріал: поліестер Великий розмір - 70х32х32 см - ідеально підійде для походів на тренування з усіх видів єдиноборств, виїздів на природу і просто для дальніх поїздок. Є відділення для взуття.
                  Спортивна сумка Adidas Boxing M чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                  • ХарактеристикиЧорний щільно просочений поліестером парашутний матеріал, сіточка з боку. Лямка зверху і дві лямки з низу Big Fly змійка шириною 2cm запакована в поліетиленовий мішок розмір:55x29x27cm
                   • Характеристики Чорний щільно просочений поліестером парашутний матеріал, сіточка з боку. Лямка зверху і дві лямки з низу Big Fly змійка шириною 2cm запакована в поліетиленовий мішок розмір:55x29x27cm
                   Спортивна сумка Adidas Judo M фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                   • ХарактеристикиСпортивна сумка Adidas з логотипом Judo.Сумка adidas "трансформер". Ця сумка може використовуватися як рюкзак, для чого передбачені додаткові лямки, приховані в спеціальній кишені. Відмінно підходить як для відвідування тренувань, так і для далеких поїздок. розмір: 55x29x27cm
                    • Характеристики Спортивна сумка Adidas з логотипом Judo.Сумка adidas "трансформер". Ця сумка може використовуватися як рюкзак, для чого передбачені додаткові лямки, приховані в спеціальній кишені. Відмінно підходить як для відвідування тренувань, так і для далеких поїздок. розмір: 55x29x27cm
                    Спортивна сумка Adidas Judo L фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                    • ХарактеристикиСпортивна сумка Adidas з логотипом Judo.Сумка adidas "трансформер". Ця сумка може використовуватися як рюкзак, для чого передбачені додаткові лямки, приховані в спеціальній кишені. Відмінно підходить як для відвідування тренувань, так і для далеких поїздок. розмір: 67x36x33cm
                     • Характеристики Спортивна сумка Adidas з логотипом Judo.Сумка adidas "трансформер". Ця сумка може використовуватися як рюкзак, для чого передбачені додаткові лямки, приховані в спеціальній кишені. Відмінно підходить як для відвідування тренувань, так і для далеких поїздок. розмір: 67x36x33cm
                     Спортивна сумка Adidas Karate L фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                     • ХарактеристикиСпортивна сумка з ієрогліфами серія "Karate"розмір: 55x29x27cm
                      • Характеристики Спортивна сумка з ієрогліфами серія "Karate"розмір: 55x29x27cm
                      Сумка спортивна Adidas MMA L чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                      • ХарактеристикиСпортивна сумка Super Sport з срібними смугами 100% PU З 1.2 мм 100%-ої искусственнойкожи PU з витканою підкладкою. Із золотою печаткою. Ремінь з нейлону з однією подушкою плеча. двеплечевые подушки на ременях підстави. Змійка "Big Fly" шириною 2 см Може використовуватися какрюкзак.Розміри: 67x36x33cm (L)
                       • Характеристики Спортивна сумка Super Sport з срібними смугами 100% PU З 1.2 мм 100%-ої искусственнойкожи PU з витканою підкладкою. Із золотою печаткою. Ремінь з нейлону з однією подушкою плеча. двеплечевые подушки на ременях підстави. Змійка "Big Fly" шириною 2 см Може використовуватися какрюкзак.Розміри: 67x36x33cm (L)
                       Спортивна сумка Adidas Super Sport Judo M фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                       • ХарактеристикиСумка-рюкзак adidas super sport judo виготовляється з високоякісного шкірозамінника PU,який за своїми властивостями і характеристиками дуже нагадує натуральну шкіру. Толщинаматериала становить 1,2 мм. Шкіра PU є високотехнологічним і високосортним продуктом.Цей продукт імітує будову шкіри, для його виготовлення використовується надтонке волокно і високосортний поліуретан, проводиться за новою технологією.Спортивні сумки adidas super spor judo можна носити за малі ручки в руці. До речі, ручки для зручності скріплюються липучкою. Можна носити сумку на одному плечі або ж дістати шлейки з прихованого кишені на застібці, пристебнути до кріплень і носити як рюкзак на обох плечах, що дуже зручно після виснажливої тренування. Всі шлейки регулюються по довжині, і ви зможете відрегулювати їх під себе. Крім того, сумка-рюкзак adidas має спеціальні застібаються ремені, за допомогою яких ви зможете стиснути великі обсяги екіпіровки і речей. Сумка-рюкзак adidas має 5 відділень: велике основне, 2 малих з боків, внутрішнє маленьке відділення для документів і відділення для шлейок, призначених для носіння рюкзаком. Розмір: 55x29x27 cm.
                        • Характеристики Сумка-рюкзак adidas super sport judo виготовляється з високоякісного шкірозамінника PU,який за своїми властивостями і характеристиками дуже нагадує натуральну шкіру. Толщинаматериала становить 1,2 мм. Шкіра PU є високотехнологічним і високосортним продуктом.Цей продукт імітує будову шкіри, для його виготовлення використовується надтонке волокно і високосортний поліуретан, проводиться за новою технологією.Спортивні сумки adidas super spor judo можна носити за малі ручки в руці. До речі, ручки для зручності скріплюються липучкою. Можна носити сумку на одному плечі або ж дістати шлейки з прихованого кишені на застібці, пристебнути до кріплень і носити як рюкзак на обох плечах, що дуже зручно після виснажливої тренування. Всі шлейки регулюються по довжині, і ви зможете відрегулювати їх під себе. Крім того, сумка-рюкзак adidas має спеціальні застібаються ремені, за допомогою яких ви зможете стиснути великі обсяги екіпіровки і речей. Сумка-рюкзак adidas має 5 відділень: велике основне, 2 малих з боків, внутрішнє маленьке відділення для документів і відділення для шлейок, призначених для носіння рюкзаком. Розмір: 55x29x27 cm.
                        Сумка спортивна Adidas MMA M чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                        • ХарактеристикиСпортивна сумка Super Sport з срібними смугами 100% PU З 1.2 мм 100%-ої искусственнойкожи PU з витканою підкладкою. Із золотою печаткою. Ремінь з нейлону з однією подушкою плеча. двеплечевые подушки на ременях підстави. Змійка "Big Fly" шириною 2 см Може використовуватися какрюкзак.Розміри: 55x29x27cm (M)
                         • Характеристики Спортивна сумка Super Sport з срібними смугами 100% PU З 1.2 мм 100%-ої искусственнойкожи PU з витканою підкладкою. Із золотою печаткою. Ремінь з нейлону з однією подушкою плеча. двеплечевые подушки на ременях підстави. Змійка "Big Fly" шириною 2 см Може використовуватися какрюкзак.Розміри: 55x29x27cm (M)
                         Спортивна Сумка тхеквондо Adidas L чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                         • ХарактеристикиСпортивна сумка Super Sport з срібними смугами 100% PU З 1.2 мм 100%-ої искусственнойкожи PU з витканою підкладкою. Із золотою печаткою. Ремінь з нейлону з однією подушкою плеча. двеплечевые подушки на ременях підстави. Змійка "Big Fly" шириною 2 см Може використовуватися какрюкзак.Розмір: 55x29x27cm.
                          • Характеристики Спортивна сумка Super Sport з срібними смугами 100% PU З 1.2 мм 100%-ої искусственнойкожи PU з витканою підкладкою. Із золотою печаткою. Ремінь з нейлону з однією подушкою плеча. двеплечевые подушки на ременях підстави. Змійка "Big Fly" шириною 2 см Може використовуватися какрюкзак.Розмір: 55x29x27cm.
                          Спортивна сумка Adidas Super Sport Judo L фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                          • ХарактеристикиСпортивна сумка Super Sport JUDO з золотистими смугами 100% PU З 1.2 мм 100%-ойискусственной шкіри PU з витканою підкладкою. Із золотою печаткою. Ремінь з нейлону з однойподушкой плеча, дві плечові подушки на ременях підстави. Змійка "Big Fly" шириною 2 див Можетиспользоваться як рюкзак.
                           • Характеристики Спортивна сумка Super Sport JUDO з золотистими смугами 100% PU З 1.2 мм 100%-ойискусственной шкіри PU з витканою підкладкою. Із золотою печаткою. Ремінь з нейлону з однойподушкой плеча, дві плечові подушки на ременях підстави. Змійка "Big Fly" шириною 2 див Можетиспользоваться як рюкзак.
                           Сумка спортивна Adidas Super Sport (золоті смуги) L чорний фото — інтернет-магазин електроніки Deshevshe.ua
                           • ХарактеристикиДане кімоно було розроблено спільно чемпіонкою UFC і олімпійською призеркою з Дзюдо Рондой Роузі. Особливості: * Розроблено жінкою для жінок * Приталене * 100 % бавовна * Розроблено з урахуванням анатомічних особливостей жіночої фігури
                            • Характеристики Дане кімоно було розроблено спільно чемпіонкою UFC і олімпійською призеркою з Дзюдо Рондой Роузі. Особливості: * Розроблено жінкою для жінок * Приталене * 100 % бавовна * Розроблено з урахуванням анатомічних особливостей жіночої фігури
                            Сумки для єдиноборств по вигідним цінам представлені в нашому інтернет-магазині. Ви можете купити потрібну модель в Києві, Вінниці, Львові, а також з доставкою по всій Україні.